Nákupný košík
0ks 0,00
Vážení zákazníci, od 1.9.2020 bude obchod z technických dôvodov dočasne ZATVORENÝ. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na info@zahrada24.sk.
Ďakujeme za pochopenie.

O nás

Motto: "U nás sa to predajom nekončí. Robíme všetko preto, aby sme Vám vždy dobre poradili, aby ste boli spokojní a radi sa k nám vracali."

Zahrada24.sk - internetové záhradné centrum vzniklo v roku 2013. Po dlhoročnom pôsobení a nadobúdaní skúseností v popredných slovenských internetových obchodoch sa Tím nášho obchodu rozhodol vybudovať kvalitný obchodno-poradenský portál, ktorý Vám ponúka odbornú pomoc pri každodennej starostlivosti o Vašu záhradu, dom či dielňu. Zabezpečujeme pre Vás kvalitnú záhradnú techniku renomovaných značiek AL-KO, MTD, Wolf-Garten, CUB CADET, Riwall, TRIUNFO, DORMAK, BIG, Bradas, Marolex, SCHEPPACH, RYOBI, G21 ...

Len vďaka Vám sa nám darí každý rok posúvať hranice našich možností a zdokonalujeme náš zákaznícky servis veľkými krokmi k Vašej spokojnosti. Našim cielom je poskytnúť našim zákazníkom vždy odbornú a profesionálnu pomoc na vysokej úrovni nie len dobrou radou pri výbere techniky, hnojiva, osiva ... ale aj našimi realizáciami automatických závlahových systémov, zakladania siatych trávnikov, či inštaláciami robotických kosačiek AL-KO Robolinho®.

Našim každodenným cieľom je Vaša spokojnosť, či už ste u nás nakúpili po prvýkrát alebo opakovane.

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie