Nákupný košík
0ks 0,00
Vážení zákazníci, od 1.9.2020 bude obchod z technických dôvodov dočasne ZATVORENÝ. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na info@zahrada24.sk.
Ďakujeme za pochopenie.

Reklamácia produktu

Vieme, že pojem “reklamácia” nie je najobľúbenejší a preto pre Vás chceme tento proces riešenia problému so zakúpeným tovarom čo najviac zjednodušiť, resp. vybaviť ho za Vás. Stačí, ak nám cez tento formulár reklamáciu nahlásite a my sa postaráme o jej vybavenie cez autorizované servisné stredisko.

Po vyplnení formuláru Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom s informáciou, ako budeme reklamáciu riešiť. Zvyčajne posielame kuriéra, ktorý výrobok zvezie do servisu bez toho, aby ste museli niekam chodiť. Po obhliadke technikom v autorizovanom servise Vás budeme informovať o zistených závadách a ich vyriešení. Následne opravený výrobok odošleme späť na Vašu adresu.

Reklamačný formulár


Ďalej
























Vaša objednávku ste realizovali v starom systéme Záhrada24.sk
Kliknite prosím na nasledujúci odkaz a vyplňte reklamačný formulár:
Reklamačný formulár
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie