AKU fúkač LB 1860

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 113922
€59,90
AKU fúkač LB 1860
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový fúkač lístia AL-KO LB 1860 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

Akumulátorový fúkač na lístie LB 1860 vám ponúka bezdrôtové, beznámahové a ekologické záhradnícke potešenie. Ľahké a praktické zariadenie umožňuje flexibilnú prácu bez ťažkopádneho napájacieho kábla, bez benzínu, a teda bez výfukových plynov. Vďaka prídavnej funkcii boost pre vyšší výkon môžete bez námahy odstraňovať suché lístie z rovných povrchov.

Technické údaje akumulátorového fukára na lístie AL-KO LB 1860

Akumulátorový fúkač lístia AL-KO LB 1860 pracuje s rýchlosťou vzduchu až 165 km/h. Môžete si vybrať medzi úsporným režimom pre prácu šetriacu batériu a režimom Power pre extra výkon. Fúkač na lístie vám okrem iného ponúka vysokú úroveň komfortu vďaka pohodlnej rukoväti s mäkkým povrchom a praktickému zaveseniu na zadnej strane. Vďaka hmotnosti len 1,8 kg (bez batérie) je zaručená práca bez únavy. Výkonný axiálny ventilátor zaznamenáva objemový prietok 450 m³/h. 

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej batérie 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpiť akumulátorový fúkač lístia AL-KO LB 1860 

Akumulátorový fúkač na lístie AL-KO LB 1860 si môžete kúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ideálny partner pre ľahkú a praktickú prácu v záhrade.18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Indikátor nabitia batérie v rukovätiVýkonný fúkač na lístie s axiálnym ventilátoromPohodlná rukoväť s mäkkým povrchom na dotyk na pohodlnú prácuS tlačidlom na dočasné zvýšenie výkonuBezdrôtová a nezávislá prevádzkaObjem vzduchu 450 m3/h

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače a fúkače lístia
Typ pohonu: AKU
technical_data.air_speed: 162
technical_data.air_volume_in_m3_h: 450
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Zberanie listov: nie
Kompatibilné batérie: 113896
Hmotnosť netto v kg: 1.8
Produktový rad: Comfort
technical_data.tube_attachments: 2