AKU mini píla CSM 1815

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 114016
€89,90
AKU mini píla CSM 1815
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Mimoriadne praktická - akumulátorová mini reťazová píla AL-KO 18 V BOSCH KOMPATIBILNÁ PRE DOM A ZÁHRADU CSM 1815

Akumulátorová mini reťazová píla AL-KO CSM 1815 vás dokonale podporí pri rezaní a údržbe záhrady. Pracujte nezávisle od elektrickej energie. Ideálne na prerezávanie a orezávanie konárov. CSM 1815 je napájaná 18 V batériou AL-KO BOSCH Compatible pre dom a záhradu. V prípade potreby môžete tento batériový systém použiť na prevádzku rôznych strojov AL-KO s jednou a tou istou batériou - a ušetriť peniaze.

Pohodlné mazanie reťaze podľa potreby.

Naša vynikajúca technológia SDL - Smart Dynamic Lubrication - maže reťaz píly podľa potreby. Stačí stlačiť primer ( pumpičku) a reťaz sa namaže olejom.

Vďaka 15 cm dlhej lište a výkonnému 18 V Li-Ion akumulátoru sa nemusíte báť ani väčších konárov. Hrúbka rezu až do 13 cm. Hladinu oleja v 30 ml olejovej nádržke možno ľahko kontrolovať cez okienko. Špičková bezpečnostná ochrana vás chráni pred zranením. Vyvážená rovnováha, otváranie bočného krytu bez použitia náradia a bohaté vybavenie, ako je kufrík na prenášanie a 60 ml oleja na reťaz, robia z našej mini reťazovej píly ideálneho pomocníka v dome a na záhrade. Už žiadne nudné rezanie.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení pre každé použitie. Navyše sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými zariadeniami od rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
S 18 V lítium-iónovým akumulátorom AL-KO BOSCH máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. K dispozícii sú batérie s kapacitou 2,5/4/5 a 6 Ah.

Naša dvojročná záruka výrobcu zahŕňa aj batériu tohto zariadenia.

Kúpte si akumulátorovú mini reťazovú pílu AL-KO 18 V CSM 1815

Akumulátorovú mini reťazovú pílu CSM 1815 si jednoducho zakúpte v našom online obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov.Pohodlné mazanie SDL® (Smart Dynamic Lubrication) na pohodlné mazanie reťaze podľa potrebyDĺžka lišty 15 cm pri rýchlosti reťaze 7 m/sRýchla kontrola hladiny oleja cez kontrolné okienko na olejovej nádržiVýkonný rezný výkon až do 130 mmVeľká 30 ml nádrž na olej18 V systém BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Dodáva sa s kufríkom a 30 ml bio reťazového oleja

Dodatočné parametre

Kategória: Reťazové píly
Záruka: 2 roky
Typ pohonu: AKU
technical_data.bar_length_in_cm: 15
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Mazanie reťaze: Manually
technical_data.chain_tension: s náradím
Kompatibilné batérie: 113896
Hmotnosť brutto v kg: 3.81
Max. rýchlosť reťaze: 7
Hmotnosť netto v kg: 1.6
Produktový rad: Comfort
technical_data.saw_chain: 004