AKU prevzdušňovač AR 1835

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 113921
€99,90
AKU prevzdušňovač AR 1835
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový prevzdušňovač trávnika AL-KO AR 1835 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

S aku prevzdušňovačom trávnika AR 1835 poskytnete svojej pôde opäť dostatok "vzduchu na dýchanie". Váš trávnik sa prevzdušní a zároveň sa odstráni mach a trávna plsť. Je to tiež ideálny nástroj na odstraňovanie buriny v zeleninovej záhrade. Prevzdušňovač trávnika rozdrví hrubý materiál a optimálne pripraví zeleninovú záhradu na výsev. Váš trávnik sa prevzdušní a zároveň sa odstráni mach a trávna plsť. Váš všestranný záhradný pomocník - extrémne ľahký, priestorovo úsporný a bez emisií.

Technické údaje aku prevzdušňovača trávnika AL-KO AR 1835

Tento všestranný záhradný pomocník s deliteľným hriadeľom má pracovnú šírku 350 mm a hmotnosť len 4,8 kg (bez akumulátora). Rýchlosť otáčania je 250 otáčok za minútu. Vďaka 24 oceľových pružínám pracujete s vysokou účinnosťou. Deliteľná hriadeľ zabezpečuje priestorovo úsporné skladovanie. Mäkká rukoväť na dotyk v kombinácii s druhou okrúhlou rukoväťou zaisťuje pohodlnú prácu. Indikátor nabitia batérie je integrovaný v rukoväti.

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami.V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej batérie 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li. Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpte aku prevzdušňovač trávnika AL-KO AR 1835

Akumulátorový prevzdušňovač trávnika AL-KO AR 1835 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode, alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov AL-KO.Praktický a ľahký akumulátorový prevzdušňovač trávnika s deliteľným hriadeľom (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Prevzdušňuje a odstraňuje trávnikovú plsť a machNa prevzdušnenie pôdy a prípravu na siatieRukoväť s mäkkým povrchom a indikátorom nabitia batérieNa odstraňovanie buriny v zeleninovej záhradeVysoká účinnosť vďaka 24 oceľovým pružinámPracovná šírka 2 x 170 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vertikutátory
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113896
Výšková nastaviteľná rukoväť: nie
Materiál krytu: odolný plast
technical_data.lawnrake_working_width_in_cm: 35
Hmotnosť netto v kg: 3.8
technical_data.no_of_lawnraking_tines: 24
Produktový rad: Comfort
technical_data.scarifying_function: áno