AKU reťazová píla CS 1825

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113919
€99,90
AKU reťazová píla CS 1825
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorová reťazová píla AL-KO CS 1825 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE  poskytuje vysoký výkon bez emisií a bez kábla

Akumulátorová reťazová píla AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE CS 1825 kombinuje solídny rezný výkon a vysokú voľnosť pohybu s tichým pohonom bez emisií.
Výkonný elektromotor je napájaný silnou 18 V batériou AL-KO BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE, vďaka ktorej je bezemisná reťazová píla CS 1825 tichou a ekologickou alternatívou benzínových reťazových píl.
Pre vašu bezpečnosť: Pre vašu príjemnú prácu bez nehôd je bezpečná manipulácia s pílou v každej situácii najvyššou prioritou. Preto má reťazová píla CS 1825 dva účinné bezpečnostné mechanizmy: systémovú brzdu a systém okamžitého zastavenia reťaze na kryte ruky.

Technické údaje akumulátorovej reťazovej píly AL-KO CS 1825

Odolná, originálna lišta Oregon so šírkou záberu 25 cm vám zaručí rýchly postup práce s dobrou manévrovateľnosťou a manipuláciou. Jeho 3/8" reťaz Oregon s rýchlosťou 4,7 m/s zaručuje hladký a čistý rez.
Vďaka automatickému mazaniu reťaze, olejovej nádrži s kontrolným okienkom a rýchloupínaciemu zariadeniu na napínanie/výmenu reťaze alebo vodiacej lišty bez použitia náradia je aj údržba jednoduchá.
K presným výsledkom rezania a k práci bez únavy prispieva aj akumulátorový elektromotor najnovšej generácie, ktorý je takmer bez vibrácií.
S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami.V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej natérie 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpa akumulátorovej reťazovej píly AL-KO CS 1825 

Akumulátorovú reťazovú pílu AL-KO CS 1825 si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to spoľahlivý akumulátorový stroj na menšie práce v domácej záhrade.Originálna vodiaca lišta a reťaz píly Oregon zaručujú vysoký rezný výkon a odolnosť18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Napínač reťaze bez použitia náradia na jednoduché napínanie reťazeIndikátor stavu nabitia batérieŠikovná, výkonná akumulátorová reťazová píla s automatickým mazaním reťazeTichá, bez emisií , bezdrôtová a veľmi ľahká

Dodatočné parametre

Kategória: Reťazové píly
Typ pohonu: AKU
technical_data.bar_length_in_cm: 25
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Reťazová brzda: áno
Mazanie reťaze: automaticky
technical_data.chain_tension: bez náradia
Kompatibilné batérie: 113896
Hmotnosť brutto v kg: 3.31
Max. rýchlosť reťaze: 4.7
Hmotnosť netto v kg: 2.8
Produktový rad: Comfort
technical_data.saw_chain: 3/8"