AKU vertikutátor SF 4036 36 V

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 113574
€179
AKU vertikutátor SF 4036 36 V
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 Vám pomôže pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre menšie trávnaté plochy do 250 m².

 

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036

 

S akumulátorovým vertikutátorom AL-KO SF 4036 môžete pracovať vo Vašej domácej záhrade nezávisle od elektrického kábla. Ľahká a obratná konštrukcia sa vynikajúco hodí do menších záhrad. Výšku držadla možno niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu budete pracovať bez únavy a ergonomicky. Poskytnite Vášmu trávniku opäť vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať živiny.

Technické detaily akumulátorového vertikutátora AL-KO SF 4036

 

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 je poháňaný naším 40 V lítium-iónovým akumulátorom zo série 36 V, ktorý je v ponuke v alternatívnom prevedení 4 Ah a 5 Ah. Kompaktná konštrukcia vertikutátora s pracovnou šírkou 36 cm a 2-osovým prevedením, ktoré sa stará o vysokú jazdnú stabilitu, zaručuje príjemnú prácu. Pracovnú hĺbku vertikutačného valca možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 12 robustných oceľových nožov, ktoré akumulátorovému vertikutátoru AL-KO SF 4036 zabezpečujú dlhú životnosť. Vertikutačný valec možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť za prevzdušňovací valec (obj.č. 113621) s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami, ponúkaný ako možný doplnok, vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale aj prevzdušňovať. Ako doplnková výbava je v ponuke 50 l tkaninový zberný vak (obj.č. 113622).

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 – kúpiť & alternatívy

 

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope, alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov AL-KO.
Ak potrebujete vertikutátor pre väčšie plochy, odporúčame Vám elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort.
S akumulátorom 36 V (nie je súčasťou dodávky) môžete obratom ruky prevádzkovať aj ďalšie záhradné stroje zo série 36 V, a tak využijete celú paletu produktov záhradných strojov od AL-KO.

Naše výhody pre Vás

 

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na akumulátor tohto stroja. Dátum nákupu: od 01.06.2017.Ľahký a tichý, ideálny pre malé trávnaté plochyAkumulátorová prevádzka nezávislá od elektrickej siete (akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Práca bez výfukových plynovVeľká obratnosť a držanie stopy vďaka 2-osovému prevedeniuStabilný vertikutačný valec s oceľovými nožmi

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vertikutátory
Záruka: 2 roky
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 36 V
Značka: AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 50
Ukazovateľ naplnenia koša: nie
Materiál zberného koša: tkanina
Kompatibilné batérie: 113524
Nastavenie výšky kosenia: Centrálne - 5 polôh
Sklopná rukoväť: áno
Hmotnosť brutto v kg: 13.7
Výšková nastaviteľná rukoväť: áno
Materiál krytu: odolný plast
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
technical_data.lawnrake_working_width_in_cm: 36
Hmotnosť netto v kg: 11.7
technical_data.no_of_lawnraking_tines: 40
technical_data.no_of_steel_blades_vertical: 12
Produktový rad: Comfort
technical_data.scarifying_function: voliteľné príslušenstvo
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 82
Kolesá s guličkovými ložiskami: nie
technical_data.working_scarifying_cm: 36