AKU výškový plotostrih AL-KO HTA 2050

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 113539
€99,90
AKU výškový plotostrih AL-KO HTA 2050
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Perfektný strih pre Váš živý plot, bez emisií a bez prekážajúcich káblov - v obvyklej AL-KO kvalite. To predstavujú ľahké a obratné nožnice na živý plot z radu 18 V.


Akumulátorové nožnice na živý plot HTA 2050 - ľahké, komfortné, praktické


S akumulátorovými nožnicami AL-KO HTA 2050 s diamantom brúsenými nožmi Vám pôjde údržba živého plota rýchlo od ruky. Žacia lišta z kvalitného materiálu s dĺžkou 51 cm pre presný a bezpečný strih. Predĺžené akumulátorové nožnice sú obzvlášť vhodné pre vysoké živé ploty - s predlžovacím nástavcom dosiahnete pracovnej výšky až 3,5 m. S výklopnou lištou sa ľahko dostanete aj na ťažko prístupné miesta Vášho živého plotu a docielite vždy perfektne presného a rovného strihu.


Veľmi ľahké a na elektrickej sieti nezávislé aku nožnice Vám poskytujú veľký akčný rádius bez obťažujúcich káblov, čím je vylúčené ich nechcené preseknutia. Bezpečné a pohodlné prácu s prístrojom napomáha tiež ergonomicky tvarované držadlo s možnosťou naklopenia do rôznych uhlov. Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: HT 2050 je súčasťou Vašej rodiny 18 V. Ak už vlastníte nejaký prístroj rady 18 V, rovnaký akumulátor aj nabíjačku môžete použiť pre pohon nožníc HT 2050, rovnako ako ďalších prístrojov radu 18 V.


Technické detaily: AL-KO Akumulátorové nožnice na živý plot HTA 2050

Protibežné, diamantom brúsené nože s dĺžkou 51 cm zaistí čistý strih vetvičiek až do priemeru 15 mm. Akumulátorové nožnice HTA 2050 sú s iba 3,5 kg (vrátane batérie) výrazne ľahšia ako akýkoľvek benzínový typ. Nízkovibračnej elektromotor, dobré vyváženie prístroje a ergonomicky tvarované držadlo zaisťujú bezpečné a neunavujúci ovládanie stroja, najmä pri práci vo väčšej výške. Vysoko kvalitné, robustné spracovanie zaisťuje dlhú životnosť výrobku. S plne nabitým Li-Ion 20 V / 2,5 Ah 18 V akumulátorom môžete pracovať až 45 Minút. Nabitie akumulátora potom trvá iba asi 50 Minút. Ak máte k dispozícii ďalší akumulátor, môžete teda pracovať takmer nepretržite. Li-Ion akumulátory majú dlhú životnosť, sú bezúdržbové, netrpia samovybíjaním ani pamäťovým efektom.


Poznámka: Uvedená doba prevádzky na batériu je len orientačná a závisí od mnohých ďalších faktorov (teplota, hustota živého plota atď.).


Akumulátorové predĺženej nožnice HTA 2050 Kde kúpiť & Alternatívy

Akumulátorové nožnice HTA 2050 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u našich predajcov. Ide o cenovo dostupný model z radu 18 V pre starostlivosť o vysoké živé ploty. Pokiaľ sa jedná o Váš prvý prístroj rady 18 V, je nutné dokúpiť akumulátor (číslo výrobku 113559) a nabíjačku (číslo výrobku 113560).Ľahké, obratné a flexibilné nožnice na živý plot s teleskopickým nástavcom z radu 18 VVeľký akčný rádius s pracovnou výškou až 3,5 m vďaka nastaviteľnému teleskopickému nástavcami a nastaviteľné lištePohodlná práca vďaka nízkovibračnímu elektromotoru, perfektnému vyváženie ergonomickému ovládanieDiamantom brúsené bezpečnostné nože20 voltovej Li-Ion akumulátor: krátka doba nabíjania, dlhá životnosťAkumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na živý plot a kroviny
Záruka: 2 roky
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113698
technical_data.cutting_length_in_mm: 510
Hmotnosť brutto v kg: 4.2
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
Hmotnosť netto v kg: 3.15
Produktový rad: Easy
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 80
technical_data.telescopic: áno
Položka bola vypredaná…