AKU výškový plotostrih HTA 1845

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 113925
€99,90
AKU výškový plotostrih HTA 1845
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový výškový plotostrih AL-KO HTA 1845 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

S vyškovým plotostrihom AL-KO HTA 1845 a jeho diamantovo brúseným nožom je strihanie živého plotu pre vás jednoduché. Vysokokvalitná 45 cm bezpečnostná čepeľ zaručuje rýchly a presný rez. Flexibilné používanie vďaka nastaviteľnej (10 polôh) reznej lište a teleskopickému hriadeľu. Vďaka tomu sa dostanete aj na ťažko prístupné miesta na vrchu živého plotu a zaistíte si všestranne presný strih. Veľmi ľahký a od elektrickej siete nezávislý akumulátorový plotostrih vám ponúka pohodlný akčný rádius bez zamotania kábla a eliminuje riziko neúmyselného prestrihnutia elektrického kábla. Vďaka oddeliteľnému hriadeľu možno plotostrih priestorovo úsporne skladovať

Technické údaje akumulátorového výškového plotostrihu AL-KO HTA 1845

Bezpečnostný protibežný nôž má dĺžku rezu 45 cm a hrúbku rezu 15 mm a zabezpečuje čistý rez bez zaseknutia. Dosiahnete rýchly pokrok a už po krátkom čase sa môžete tešiť z úspechu svojej práce. Akumulátorový plotostrih HTA 1845 je oveľa ľahší ako mnohé benzínové nožnice na živý plot, vážia len 3,45 kg vrátane akumulátora. Prístroj s dobrým rozložením hmotnosti a ergonomické rukoväte umožňujú vyvážené ovládanie prístroja a najmä prácu bez únavy na vysokých živých plotoch - aj nad hlavou! 

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. Prázdna batéria sa dobíja 60 až 130 minút. (V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpiť akumulátorové nožnice na živý plot AL-KO HTA 1845 a alternatívy

Akumulátorový plotostrih AL-KO HTA 1845 si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ľahký model kvalitných nožníc na živý plot AL-KO na údržbu veľmi vysokých živých plotov v domácej záhrade.18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Nastavenie uhla reznej hlavy v 10 polohách (135 stupňov)Úspora miesta vďaka deliteľnej hriadeliVýsuvná teleskopická rukoväť na individuálne nastavenie pracovnej výškyIndikátor nabitia batérie v rukovätiDĺžka rezu 450 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na živý plot a kroviny
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113896
technical_data.cutting_length_in_mm: 450
technical_data.max_cutting_thickness_in_mm: 15
Hmotnosť netto v kg: 3.1
Produktový rad: Comfort
technical_data.strokes_in_strokes_min: 2200
technical_data.telescopic: áno