AKU výškový prerezávač CSA 1820

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113926
€99,90
AKU výškový prerezávač CSA 1820
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový výškový prerezávač na konáre AL-KO CSA 1820 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

Akumulátorový výškový prerezávač na konáre AL-KO CSA 1820 uľahčuje strihanie a orezávanie stromov. Vďaka 9-násobnému nastaveniu uhla a teleskopickému hriadeľu sa dostanete aj do ťažko prístupných miest a vždy dosiahnete presný a čistý rez. A vďaka batériovej prevádzke máte k dispozícii veľký akčný rádius s vysokou mierou voľnosti pohybu bez toho, aby ste sa museli starať o otravné káble. To znamená, že môžete pracovať bezpečne a bez únavy - dokonca aj nad hlavou.
Okrem toho vám batériová prevádzka poskytuje tiché, bezemisné a bezúdržbové používanie kedykoľvek počas dňa.

Technické údaje akumulátorového výškového prerezávača AL-KO CSA 1820

Robustná rezná lišta Oregon s dĺžkou rezu 20 cm zaručuje rýchly postup práce a zároveň dobrú manipuláciu. Rýchlosť reťaze je 3,7 m/s.
Vďaka indikátoru batérie v rukoväti a okienku na nádržke na olej budete mať vždy dostatok informácií. Akumulátorový výškový prerezávač CSA 1820 je výrazne ľahší ako porovnateľný benzínový model, takže s celkovou hmotnosťou len 3,5 kg vrátane akumulátora umožňuje bezproblémovú prácu nad hlavou.

S lítium-iónovým akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. Prázdna batéria sa dobíja 60 až 130 minút. (V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpte si akumulátorový výškový prerezávač AL-KO CSA 1820 

AL-KO CSA 1820 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ľahký model na kvalitnú starostlivosť o stromy v záhrade.18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)9 polôh (125 stupňov) nastavenia uhla reznej hlavyÚspora miesta vďaka deliteľnej hriadeliOriginál lišta a reťaz OregonVýsuvná teleskopická rukoväť na individuálne nastavenie pracovnej výškyIndikátor nabitia batérie v rukovätiDĺžka rezu 250 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Reťazové píly
Typ pohonu: AKU
technical_data.bar_length_in_cm: 20
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Mazanie reťaze: automaticky
technical_data.chain_tension: s náradím
Kompatibilné batérie: 113896
Max. rýchlosť reťaze: 3.7
Hmotnosť netto v kg: 3.2
Produktový rad: Comfort
technical_data.telescopic: áno