AKU vyžínač AL-KO GT 2000

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 113701
€109
AKU vyžínač AL-KO GT 2000
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Ohľaduplný nástroj ako pre obsluhu, tak aj pre prírodu: tichý a bez emisií, to sú strunové akumulátorové kosačky AL-KO.

 

AL-KO GT 2000 akumulátorová strunová kosačka

 

Strunová kosačka AL-KO GT 2000 Li-Ion z radu výrobkov 18 V s perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej AL-KO kvalite. Bez výfukových splodín a bez hluku odvedie táto obratná strunová aku-kosačka svoju prácu v každej záhrade. Nízka hmotnosť spolu s nastaviteľnou rukoväťou uľahčí precízne pokosenie v každej polohe a vo všetkých rohoch Vašej záhrady.

Technické detaily AL-KO GT 2000 Li-Ion

 

S iba 1,9 Kg vrátane akumulátora a ergonomickým, nastaviteľným držadlom predstavuje AL-KO GT 2000 Li-Ion vysoko mobilného, ​​ľahkého a obratného pomocníka pre každú záhradu. Strunová hlava s rozpätím struny 25 cm a s ochranným krytom sa postará o precízne pokosenie okraja trávnika, pod krovinami a okolo múrov. 20 voltový Li-Ion akumulátor s dlhou životnosťou je nabitý za cca 50 minút. S poloautomatickým nastavením dĺžky struny docielite vytiahnutie struny jednoducho poklepom o zem.

Poznámka k uvádzaným plochám na kosenie a dobe prevádzky na batériu: Údaje sú iba orientačné a závisí na mnohých faktoroch (výška, vlhkosť a hustota trávy, sklon terénu atď.).

 

Kompaktná akumulátorová strunová kosačka od firmy AL-KO je ideálny vstupný model do sveta aku náradia. Vďaka tichému chodu zostanú Vaši susedia nerušení v akúkoľvek dennú dobu.


Jeden akumulátor - veľa pomocníkov pre Vašej záhradu: GT 2000 je súčasťou Vašej rodiny 18 V. Priložený akumulátor a nabíjačku môžete použiť pre ďalšie prístroje radu 18 V, ktoré je možné kúpiť za výhodnú cenu bez aku a nabíjačky.

AL-KO GT 2000 Kde kúpiť & Alternatívy

 

Akumulátorovú strunovú kosačku AL-KO GT 2000 Li-Ion môžete kúpiť priamo v našom webshope, alebo u niektorého z našich predajcov. Pokiaľ zháňate ľahkú a obratnú aku strunovú kosačku, je pre Vás AL-KO GT 2000 správna voľba. Pokiaľ zháňate aku strunovú kosačku pre väčšiu plochu, odporúčame Vám napr. AL-KO GT 4030.Ľahký, cenovo výhodný model z radu 18 VJednoduché použitie bez káblov a emisií. Nezávislé od elektriny a benzínuPohodlná práca vďaka nízkej hmotnosti20 V / 2,5 Ah Li-Ion akumulátor: krátky čas nabíjania, dlhá životnosťSada vrátane batérie a nabíjačkySo sklopnou tyčou na ochranu rastlín

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vyžínače a krovinorezy
Záruka: 2 roky
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113698
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 25
Hmotnosť brutto v kg: 1.8
technical_data.k_value_m_s_2: 2.5
technical_data.line_feed: automaticky
Hmotnosť netto v kg: 1.5
technical_data.pivoting_cutter_head: nie
Produktový rad: Easy
technical_data.replacement_spool: nie
technical_data.shaft_diameter_in_mm: 25
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 73
technical_data.split_shaft: nie
technical_data.telescopic: nie