AKU vyžínač AL-KO GT 4030 Li

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 113608
€89,90
AKU vyžínač AL-KO GT 4030 Li
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Vyžínanie šetrné voči človeku a životnému prostrediu: tiché a bez emisií akumulátorovými vyžínačmi AL-KO, flexibilnými šampiónmi medzi kosačkami pre všetky okraje trávnika a zákutia.

 

Akumulátorový vyžínač GT 4030 – precízna údržba trávnika pre Vašu záhradu

 

AL-KO GT 4030 Li-Ion zo série EnergyFlex presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Bez emisií a ticho robí tento silný akumulátorový záhradný vyžínač svoju prácu v domácich záhradách. Vysoký výkon akumulátora v kombinácii s veľkou šírkou záberu a ľahkou obsluhou vďaka flexibilnej reznej hlavici, nastaviteľnému doplnkovému držadlu a Tipp-automatike Vám uľahčí precízne, časovo úsporné vyžínanie všetkých plôch, okrajov a zákutí Vašej záhrady.

Technické detaily akumulátorového vyžínača AL-KO GT 4030 s Li-Ion akumulátorom

 

Silný 40 V akumulátor s intervalom prevádzky od 60 do 80 min a šírka záberu 30 cm sa pri AL-KO GT 4030 Li-Ion postarajú o efektívne vyžínanie aj veľkých plôch. Li-Ion akumulátor s dlhou životnosťou je nabitý za cca 90/120 min. Silný vyžínač pre Vašu záhradu má dostatok energie, aby presne dočistil aj náročnejšie miesta. Pritom sa flexibilná strunová hlavica, otočná o 180 stupňov, s chráničom rastlín postará o najväčšiu precíznosť na okrajoch trávnika, pod kríkmi a popri stenách. Pomocou Tipp-automatiky ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny počas vyžínania tým, že klepnete hlavicou vyžínača o zem. Je možné individuálne nastavenie pracovnej výšky prostredníctvom teleskopickej hliníkovej tyče.
Vaša voľnosť: výkonný akumulátorový vyžínač od AL-KO je optimálny pre skúsených majiteľov záhrad, ktorí chcú pri práci ušetriť čas. Vďaka maximálne tichému pohonu zostanú Vaši susedia nerušení – môžete vyžínať v ktoromkoľvek dennom čase, nezávisle od povinného dodržiavania pokoja.
Jeden akumulátor, veľa záhradných strojov: GT 4030 je súčasťou Vašej série EnergyFlex. Ak už stroje Energy-Flex vlastníte, vložte akumulátor, ktorý už máte, jednoducho do GT 4030. Ak si kupujete GT 4030 ako prvý zo série, doobjednajte si prosím aj akumulátor a nabíjačku (nie sú súčasťou dodávky). Vaša výhoda: naša dvojročná záruka výrobcu sa bude vzťahovať aj na akumulátor pre tento záhradný stroj.
Poznámka: údaje o veľkosti plochy a intervale prevádzky našich akumulátorových strojov sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.).

AL-KO GT 4030 – kúpiť & alternatívy

 

AL-KO GT 4030 Li-Ion môžete kúpiť u nás v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to perfektný produkt, ak hľadáte silný a precízny akumulátorový vyžínač. Ak potrebujete ľahší, obratný akumulátorový vyžínač s menšou šírkou záberu pre malé zákutia a okraje, odporúčame Vám AL-KO GT 2025.

Naše výhody pre Vás

 

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na akumulátor tohto stroja. Dátum nákupu: od 01.06.2017.Silný 40 V akumulátor série EnergyFlex na vyžínanie bez emisiíMaximálne tiché vyžínanie v každom dennom časePohodlná obsluha s Tipp-automatikou & flexibilnou prídavnou rukoväťouPrecízny strih vďaka otočnej hlavici vyžínačaVeľká šírka záberu, vrátane náhradnej cievky so strunou

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vyžínače a krovinorezy
Záruka: 2 roky
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 36 V
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113524
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 30
Hmotnosť brutto v kg: 4.36
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Hmotnosť netto v kg: 2.4
technical_data.pivoting_cutter_head: áno
Produktový rad: Comfort
technical_data.replacement_spool: áno
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 70
technical_data.split_shaft: nie
technical_data.telescopic: áno