AKU vyžínač GT 1825 SET

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113963
€129
AKU vyžínač GT 1825 SET
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový vyžínač trávy AL-KO GT 1825 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE  vrátane akumulátora a nabíjačky.

Akumulátorový vyžínač presvedčí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Praktický záhradný vyžínač napájaný batériou vykonáva svoju prácu v domácej záhrade bez výfukových plynov a mimoriadne ticho. Nízka hmotnosť a praktické ovládanie s nastaviteľnou prídavnou rukoväťou a flexibilnou strihacou hlavou uľahčujú presné zastrihávanie vo všetkých polohách a v každom kúte záhrady.

Technické údaje akumulátorového vyžínača trávy AL-KO GT 1825

S hmotnosťou len 2,4 kg vrátane batérie a ergonomicky nastaviteľnou prídavnou rukoväťou je tento vyžínač vysoko mobilným a ľahko použiteľným pomocníkom pre každého majiteľa záhrady. Flexibilná, otočná strunová hlava so šírkou záberu 25 cm a ochranou rastlín zabezpečuje presné zastrihávanie na okraji trávnika, pod kríkmi a na stenách. Vďaka automatickému mechanizmu môžete počas zastrihávania ľahko nastaviť optimálnu dĺžku struny poklepaním strunovej hlavy o zem. Výškovo nastaviteľnú hliníkovú teleskopickú hriadeľ si môžete individuálne nastaviť podľa svojej výšky. Sklopné koliesko na orezávanie okrajov vám pomôže čisto orezávať okraje.
Vaša sloboda: Kompaktný akumulátorový vyžínač od spoločnosti AL-KO je ideálny pre začiatočníkov. Vďaka tichej prevádzke zostanú vaši susedia nerušení - môžete strihať kedykoľvek počas dňa, bez ohľadu na prísne stanovené časy odpočinku.

S Li-Ion akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE ( kompatibilné s 18 V BOSCH programom pre domácnosť a záhradu ) máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. Prázdna batéria sa dobíja 60 až 130 minút. (V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria (2,5 Ah) a nabíjačka sú súčasťou balenia.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpte si akumulátorový vyžínač trávy AL-KO GT 1825 

Akumulátorovú kosačku AL-KO GT 1825 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to ideálny výrobok, ak hľadáte ľahký a praktický akumulátorový zastrihávač.18 V lítium-iónová batéria. Batéria a nabíjačka sú súčasťou baleniaPraktický indikátor nabitia batérie v rukovätiUhlovo nastaviteľná rukoväť a teleskopická tyč na individuálne nastavenieS nastavením sklonu strunovej hlavy o 180 stupňovSklápacia ochrana rastlínVysokokvalitná nylonová struna s automatickým mechanizmomNáhradná cievka so strunou je súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vyžínače a krovinorezy
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113896
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 25
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Hmotnosť netto v kg: 2.1
technical_data.pivoting_cutter_head: áno
Produktový rad: Comfort
technical_data.replacement_spool: nie
technical_data.split_shaft: nie
technical_data.telescopic: áno