AL-KO 38.2 E Comfort, elektrická kosačka

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113852
€165 €165 / 1 ks
AL-KO 38.2 E Comfort, elektrická kosačka
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dizajn a komfort - nanovo definované v elektrickej kosačke AL-KO 38.2 E Comfort. 
Náš nový dizajnový jazyk sa prejavuje aj v segmente Comfort našich elektrických kosačiek. Elegantný, nový a rozpoznateľný dizajn v spojení s vysokou funkčnosťou - to sú naše nové elektrické modely kosačiek.

Komfortná prevádzka bez emisií
Vďaka bezemisnej a tichej prevádzke je elektrická kosačka dokonalým pomocníkom pri starostlivosti o trávnik v akejkoľvek obytnej oblasti. Vďaka výkonnému elektromotoru s príkonom 1600 W sa pohybuje bez výfukových plynov, motorového oleja a hluku. Umožňuje vám pracovať v tichosti bez toho, aby ste sa museli starať o čas nabíjania alebo tankovania - a bez dodatočnej hmotnosti batérie alebo benzínovej nádrže. Výsledok: pohodlné  kosenie s nízkou hmotnosťou a veľkým komfortom .

Kompaktný model 38.2 E Comfort so šírkou záberu 38 cm zaujme najmä svojou kompaktnou konštrukciou bez vyčnievajúcich kolies - ideálny na presné kosenie tesne pri okraji v zákrutách a malých, kľukatých záhradách. Vďaka robustnej rukoväti na prenášanie, centrálnemu nastaveniu výšky kosenia a nízkej hmotnosti 15,4 kg sme do tejto kosačky zabudovali mnoho komfortných prvkov - je ideálna aj pre ženy záhradkárky alebo seniorov, ktorí ocenia ľahkú manipuláciu. A pre maximálny komfort jazdy je k dispozícii príjemný dvojitý obojručný spínač, ktorý je pripevnený k ergonomicky tvarovanej mäkkej rukoväti riadidiel. Zadné kolesá XXL poskytujú lepšiu trakciu pri kosení. Súčasťou je funkcia mulčovania.

Kosačka so šírkou záberu 38 cm a zberným košom s objemom 45 l je vhodná pre trávniky s rozlohou do 500 m². Vďaka aerodynamickému tvaru krytu a veľkému otvoru sa pokosená tráva optimálne zachytáva a kompaktný zberný kôš sa efektívne plní. Okrem toho vám prácu uľahčí zberný kôš s indikátorom naplnenia a držiakom na jednoduché vyprázdňovanie. Úplne sklopná rukoväť zaručuje úsporné skladovanie. Okrem toho sa dá skladovať vo vertikálnej polohe, čo znižuje nároky na priestor a uľahčuje čistenie.

 

Kúpiť elektrickú kosačku AL-KO 38.2 E Comfort a alternatívy
Kúpte si elektrickú kosačku 38.2 E Comfort teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak by ste chceli elektrickú kosačku s oceľovým telesom a šírkou záberu 46 cm, odporúčame vám model 46.4 E Comfort (číslo položky 113103).Výkonný 1600 W elektromotorS ergonomickým obojručným spínačom pre maximálne pohodlie pri ovládaníRobustný a stabilný plastovo-tkaninový kôš s indikátorom naplneniaCentrálne nastavenie výšky koseniaPraktický držiak na prenášanieSklápateľná rukoväťMožnosť postaviť do zvislej polohy na čistenie a uskladnenieS funkciou mulčovania

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg
Pohon kolies: žiadny / žiadne
Pracovná šírka v cm: 38
Šírka záberu v cm: 38
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 45
Ukazovateľ naplnenia koša: áno
Materiál zberného koša: odolná tkanina
Zbieranie: áno
Nastavenie výšky kosenia: Centrálne - 6 polôh
Výška kosenia min./max. v mm: 20 -
Odpojiteľný pohon kosačky: nie
Sklopná rukoväť: áno
Funkcia: 3v1
Hmotnosť brutto v kg: 17.4
Typ rukoväte: Štandardná povrchová úprava ru
Výšková nastaviteľná rukoväť: áno
Materiál krytu: odolný plast
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
Výkon v kW: 1
Funkcia mulčovanie: áno
Hmotnosť netto v kg: 15.4
Počet nožov: 1
Produktový rad: Comfort
Bočné vyhadzovanie: nie
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 82
Vhodná pre plochy do m²: 500
Nastaviteľnosť rukoväte: Pohodlné nastavenie výšky
Priemer predného kolesa v mm: 155
Priemer zadného kolesa v mm: 220
Kolesá s guličkovými ložiskami: nie
Zberný kôš: áno