Robotická kosačka AL-KO Robolinho 350W

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 123032
€699 €699 / 1 ks
Robotická kosačka AL-KO Robolinho 350W
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 350 W udržiava vašu záhradu plne automaticky. Užite si voľný čas, kým robotická kosačka efektívne pokosí váš trávnik.

Kosiaci zázrak - robotická kosačka Robolinho® 350 W

Robolinho® 350W bol vyvinutý našimi inžiniermi v Nemecku a vyrobený našimi špecialistami v Rakúsku – to znamená, že my v AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Komponenty s dlhou životnosťou a sofistikovaná technológia robia z Robolinho® spoľahlivého spoločníka a pomocníka pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Inštalácia robotickej kosačky je mimoriadne jednoduchá a základňová stanica sa nastavuje rýchlo. Náš sofistikovaný softvér a intuitívne ovládanie cez displej vám uľahčia starostlivosť o trávnik, kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Technické detaily robotickej kosačky Robolinho® 350 W

Inteligentná starostlivosť o záhradu je skutočnosťou s Robolinho® 350 W. O tichú a bezemisnú prevádzku tejto robotickej kosačky sa stará 60 dB tichý elektromotor, ktorý získava energiu z 2,5 Ah / 18 V silnej a dlhotrvajúcej lítium-iónovej batérie. To znamená, že robotickú kosačku AL-KO je možné bez problémov prevádzkovať aj počas štátnych sviatkov. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v spojení so šírkou kosenia 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik pre plochy do 350 m². Prekážky, ako sú stromy alebo stúpanie až do 30%, sa dajú bez problémov zvládnuť. Výšku kosenia je možné plynule nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť si dĺžku trávnika vašim osobným preferenciám. Efektívny systém kosenia so štvornásobnou životnosťou noža zaisťuje dokonalý strih a výsledná pokosená tráva sa naseká v kryte kosačky a vráti sa na trávnik ako biologické hnojivo. So strojom Robolinho® 350 E preto nemusíte likvidovať žiadnu pokosenú trávu. Spoľahlivá senzorová technológia robotickej kosačky ponúka maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá.

Kúpte si Robolinho® 350 W a alternatívy

Jednoducho si kúpte robotickú kosačku Robolinho® 350 W v našom internetovom obchode alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 350 W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Chcete prepojiť kosačku na trávu s aplikáciou Smart Gardening? Potom je to ten správny model pre vás.

Naše výhody pre vás
Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. Dátum nákupu: od 01.06.2017.Plne automaticky kosí plochy do 300 m²Tichý chod s hlučnosťou 60 dB(A)Bezpečnostné senzory chránia pred zranením a krádežouJednoduchá inštalácia a obsluha s WiFi zariadenímOhraničujúci kábel (100 m) a zemné kolíky (90 kusov) sú súčasťou dodávky

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg
Šírka záberu v cm: 20
Typ pohonu: AKU
Kapacita batérie Ah: 2.2
Výdrž batérie v min.: 45
Napätie batérie V: 18
Značka: AL-KO
Doba nabíjania batérie: 50
Pripojiteľnosť: AL-KO pripojenie WLAN
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne - plynule
Výška kosenia min./max. v mm: 25 -
Hmotnosť brutto v kg: 13
Hmotnosť netto v kg: 8
Počet nožov: 4
Počet vstupných bodov: 1
Produktový rad: Easy
Dažďový senzor: nie
Vhodná pre plochy do m²: 350
technical_data.works_with_partner_system: 003