Robotická kosačka Robolinho® 550W

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 123033
€899 €899 / 1 ks
Robotická kosačka Robolinho® 550W
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 550 W sa o vašu záhradu postará úplne automaticky. Užívajte si voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka s inteligentným pripojením Smart Garden efektívne kosí váš trávnik.

 

Pripojenie: S robotickou kosačkou Robolinho® sa inteligentná údržba záhrady a Smart Garden stáva realitou. Ovládanie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez domácu sieť WiFi alebo cez Amazon Alexa.

 

Zázrak kosenia - robotická kosačka Robolinho® 550 W.
Robolinho® 550 W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ho naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, nabíjacia stanica aj pripojenie Smart Gardening sú rýchlo pripravené. Vďaka nášmu sofistikovanému softvéru a intuitívnemu ovládaniu je starostlivosť o trávnik jednoduchá, a to kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 550 W
Inteligentná starostlivosť o záhradu a Smart Gardening sú s Robolinho® 550 W samozrejmosťou: vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky je možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Tichú prevádzku bez emisií zabezpečuje tichý elektromotor tejto robotickej kosačky s hlučnosťou 60 dB, ktorý získava energiu zo silnej a odolnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 2,5 Ah/20 V. To znamená, že robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO možno bez problémov používať aj počas voľných dní. Technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách do 550 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 45 %, zvládnete bez problémov.
Výšku kosenia možno plynule nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku kosenia trávnika vašim osobným preferenciám. Systém DCS (Double Cut System) vyvinutý spoločnosťou AL-KO zabezpečuje dokonalý priebeh kosenia a pokosená tráva sa rozseká ešte v kryte kosačky a vracia sa na trávnik ako biologické hnojivo. S robotickou kosačkou Robolinho® 550 W preto nemusíte likvidovať pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Kúpa Robolinho® 550 W a alternatívy
Jednoducho si zakúpte robotickú kosačku Robolinho® 550 W v našom online obchode alebo vyhľadajte predajcu vo svojom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 550 W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Máte väčšiu trávnatú plochu do 800 metrov štvorcových? Potom odporúčame Robolinho® 822 W.

 

Naše výhody pre vás
Inteligentné pripojenie záhrady: S modelmi Robolinho® s aplikáciou sa vaša záhrada inteligentne udržiava a Smart Garden sa stáva realitou. Ovládanie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez domácu sieť Wi-Fi a tiež cez Amazon Alexa.

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia.


Inteligentná záhrada AL-KO: Pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) cez WLAN možno robotickú kosačku ovládať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. > prečítajte si viacPlne automaticky kosí plochy do 550 m². Tichý chod s hlučnosťou 60 dB(A)Technológia bezpečnostných senzorov chráni pred zranením a krádežouJednoduchá inštalácia a obsluhaJednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN.Dvojnožová technológiaVysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť. Zvládne úzke priechody od 60 cmOhraničovací drôt (100 m) upevňovacie kolíky (90 ks) sú súčasťou dodávky

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Šírka záberu v cm: 20
Typ pohonu: AKU
Kapacita batérie Ah: 2.5
Výdrž batérie v min.: 55
Napätie batérie V: 20
Typ noža: brúsený diamantom
Značka: AL-KO
Doba nabíjania batérie: 50
Pripojiteľnosť: AL-KO pripojenie WLAN
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne - plynule
Výška kosenia min./max. v mm: 25 -
Hmotnosť netto v kg: 8.5
Počet nožov: 4
Počet vstupných bodov: 3
Produktový rad: Comfort
Dažďový senzor: nie
technical_data.works_with_partner_system: 003