Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 B

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 113692
€149
Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 B
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Výkonné kosenie s bezpečným vedením a nízkou hmotnosťou. To sú modely základnej úrovne pod benzínovými krovinorezmi AL-KO, naše praktické kompaktné modely v oblasti kosenia trávnika.


Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 B - flexibilné kompaktné riešenie pre náročných používateľov

Koste nezávisle, kdekoľvek chcete: AL-KO BC 223 B presvedčí účinnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Bez káblov a dobíjania batérií vykonáva základný model benzínových krovinorezov so šírkou rezu 41 cm (niť) alebo 25 cm (nôž) svoju prácu vo väčších záhradách, na lúkach, na svahoch a vo vinutiach častí vášho majetku. Pracujte s touto krovinorezou, kde vaša kosačka dosiahne svoje limity.
Nízka hmotnosť, nastaviteľná rukoväť bicykla (rukoväť B) a pohodlný automatický hrot (pri nastavovaní nite) na optimálnu dĺžku nite zaisťujú veľmi bezpečnú a ľahkú manipuláciu s kosou. Pohodlná, ergonomická práca vďaka ramennému popruhu s ochranou bedra.


Technické podrobnosti AL-KO BC 223 B

Vďaka 2-taktnému motoru novej generácie s hmotnosťou 0,7 kW, ktorý sa ľahko naštartuje, je tento krovinorez silný pomocník, ktorý môžete ľahko a bezpečne používať ako začiatočník a záhradkár. To znamená, že môžete prejsť v akomkoľvek teréne - či už na veľkých trávnikoch, vo vysokej tráve, na živých plotoch alebo v podraste.
Optimálna flexibilita vďaka vymeniteľnej reznej hlave: Jemnú hlavu so závitom so šírkou rezu 41 cm je možné kedykoľvek nahradiť za použitia 25 cm kovového noža - pre ľahký prístup aj pri čistení a divokom raste! Nízka hmotnosť iba 5,9 kg a ľahká manipulácia s ergonomickou rukoväťou na bicykli zabezpečujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia v oblasti, ako aj na plotoch a stenách a najmä na svahoch. Ľahká, robustná hliníková rúrková trubica. S automatickým hrotovým systémom môžete ľahko nastaviť optimálnu dĺžku nite pri kosení jednoduchým poklepaním na zem zastrihávacou hlavou (okrem operácie s nožom).
Bez ohľadu na čas nabíjania batérie a kábel - vaše plus na veľkých záhradách a odľahlých oblastiach.


Pre vašu bezpečnosť: Aj napriek benzínovému motoru môže BC 223 B s ergonomickým dizajnom, optimálnym rozložením hmotnosti a pohodlnými prvkami rukoväte ľahko pracovať záhradkári a začiatočníci.


Poznámka: Podrobnosti o oblasti kosenia sa môžu líšiť v závislosti na povahe príslušného materiálu na kosenie (výška trávy, hustota, stupeň vlhkosti atď.).


Kúpte si krovinorez AL-KO BC 223 B & alternatívy

AL-KO BC 223 B si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to ideálny produkt, ak chcete ľahký a praktický krovinorez na benzín s rezným závitom a kovovým nožom pre max. Hľadáte flexibilitu v záhrade a na väčších plochách. Na výrobu benzínovej zmesi odporúčame samovoľne sa miešajúci univerzálny dvojtaktný olej AL-KO (výr. Č. 112896) s nízkym dymom.
Ak hľadáte ľahký, lacný krovinorez so závitom, odporúčame AL-KO BC 223 L-S. Ak je potrebný väčší výkon pre veľké plochy a náročné terény, sú ideálne vhodné benzínové krovinorezy AL-KO radu Comfort a Premium.Veľmi ľahký, praktický krovinorez pre samostatnú prácuĽahko naštartovať dvojtaktný motor s ťahadlovým štartéromBezpečné a presné vedenie vďaka nastaviteľnej rukoväti bicykla a ramennému popruhu s ochranou bedraCievka s niťami a robustná 3-zubová čepeľ v ceneDlhá životnosť vďaka kľukovému hriadeľu s dvojitými ložiskami

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové vyžínače a krovinorezy
Záruka: 2 roky
Elektrický štartér: nie
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: nie
Značka: AL-KO
Objem motora v ccm: 22.5
technical_data.cutting_width_blade_in_cm: 25
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 41
technical_data.easy_start_system: nie
Hmotnosť brutto v kg: 6.2
technical_data.k_value_m_s_2: 2.25
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Typ motora: 2-taktní
Hmotnosť netto v kg: 5.5
Počet valcov motora: 1
Počet otáčok v ot./min: 9500
technical_data.performance_in_horsepower: 1
Výkon zariadenia v kW: 0.7
technical_data.primer: áno
Produktový rad: Easy
technical_data.ready_to_start_switch: nie
technical_data.replacement_spool: nie
technical_data.shaft_diameter_in_mm: 26
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 102
technical_data.split_shaft: nie
Objem palivovej nádrže v l: 0.55
Položka bola vypredaná…