Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 B

Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 127615
€279
Benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 B
Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Perfektné výsledky uspokojí náročných majiteľov záhrad aj hobby záhradníkov. Robustné a extrémne výkonné krovinorezy solo® by AL-KO sú stávkou na istotu.


Krovinorez solo® by AL-KO 140 B - výkonný stroj pre prácu bez únavy

Nezávislé a profesionálne údržba zelene v robustnom, efektívnym a ľahko ovládateľnom prevedení - benzínový krovinorez solo® by AL-KO 140 B vás ohromí perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo® by AL-KO. Kosí hustú trávu všade tam, kde kosačky na trávu, vďaka svojej veľkosti, dosiahnu svojich limitov.
Nízkoemisné motor s inovatívnym prívodom vzduchu pre ešte väčší výkon. Vďaka nízkej hmotnosti, štartovacieho tlačidla, premyslené ergonómiu, antivibračnímu systému a optimálnemu vyváženie krovinorezu, je zaistený hladký chod v prirodzenej pracovnej polohe. Okrem toho sa krovinorez ľahko udržuje a výmena cievky za nôž je naozaj rýchla. Žacie hlava so systémom Fast & Easy umožňuje jednoduché navlečenie a navíjanie struny bez nutnosti otvorenia strunovej hlavy.
Vďaka veľmi výkonému motora s integrovanou antivibračnou ochranou je tento krovinorez praktickým pomocníkom s vysokým obslužným komfortom. To oceníte pri kosení vysokej trávy aj pri kosení hustých krovín a náletov.
Extra silný, nízkoemisné motor s inovatívnym prívodom vzduchu. Profesionálny krovinorez s veľkou žacie hlavou, robustným oceľovým nožom a profesionálnym dvojitým ramenným popruhom - ideálny pomocník pre náročné práce.


Technická špecifikácia krovinorezu solo® by AL-KO 140 B

S týmto výkonným krovinorezom ťažíte zo silného a zároveň spoľahlivého 1,5 kW dvojtaktného motora (40,2 ccm) najnovšej generácie s prívodom vzduchu pre nízkoemisné prevádzku.
Vďaka pohodlnej a bezpečnej obsluhe zariadení pomocou rukoväte typu Bike, optimálnemu vyváženie a stabilite krovinorezu (hliníková hriadeľ), môžete bez námahy SICT, kosiť vysokú trávu, alebo pokosiť menšie kroviny. Profesionálny dvojitý ramenný popruh a pohon s extrémne nízkymi vibráciami vám navyše poskytnú výraznú úľavu pri práci, zvýši pohodlie pri nosení a podporí vás pri bezpečnej manipulácii s krovinorezom.
Tento nízkoemisné krovinorez vám ponúka vysoký stupeň flexibility pri používaní, pretože je dodávaný s dvoma nadstavcami: kovovým nožom o priemere 25 cm a veľkú vyžínacou hlavou s pracovnou šírkou 41 cm. Optimálne dĺžku struny možné nastaviť automaticky poklepom. Vďaka žacie hlave typu Fast & Easy naviniete náhradnú strunu jednoducho bez nutnosti otvárania hlavy - už žiadna zložitá výmena.
Efektívne kosenie v každom teréne. Bez ohľadu na prevádzkovú dobu batérie a bez prívodného kábla - vaša výhody na rozsiahlych trávnikoch, parkoch a na otvorených plochách.


Nákup solo® by AL-KO 140 B a alternatívy

Krovinorez solo® by AL-KO 140 B môžete zakúpiť v našom e-shope alebo u autorizovaného partnera AL-KO. K výrobe palivovej zmesi odporúčame nízko dymový, samovoľne sa miešacej univerzálny olej pre dvojtaktné motory AL-KO (Prod. Č. 112896).Nízkoemisný motor s vysokým výkonom 1,5 kWTlačidlo štart pre jednoduché štartovanie krovinorezuExtra komfortné rukoväte Soft-TouchBezpečná a pohodlná obsluha vďaka ergonomickej rukoväti krovinorezuStrunová cievka o priemere 130 mm Fast & Easy pre rýchle a jednoduché navíjanie struny, s automatickým odvíjaním a robustným nožom na kroviny v baleníIdeálne pre skracovanie vysokej trávy a húštiOptimálne vyváženie krovinorezuVrátane pohodlného profesionálneho dvojitého ramenného popruhu

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové vyžínače a krovinorezy
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: áno
Značka: solo® by AL-KO
Objem motora v ccm: 40.2
technical_data.cutting_width_blade_in_cm: 25
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 41
technical_data.easy_start_system: nie
technical_data.grade_of_oil: áno
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Typ motora: 2-Stroke (stratified charge)
Hmotnosť netto v kg: 7.7
technical_data.performance_in_horsepower: 2.04
Výkon zariadenia v kW: 1.5
technical_data.primer: áno
Produktový rad: Premium
technical_data.ready_to_start_switch: áno
technical_data.shaft_diameter_in_mm: 26
technical_data.split_shaft: nie
Objem palivovej nádrže v l: 0.7