Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518

Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 127375
€699 €699 / 1 ks
Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518
Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518 je Váš robustný, silný pomocník pre profesionálnu údržbu trávnika s plochou do 1 000 m². Staviate pritom na osvedčenú kvalitu solo® by AL-KO s vysokou flexibilitou bez kábla.


Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518 – robustný, nezávislý pomocník pre Vašu záhradu

Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518 je Váš verný, nezávislý partner na vertikutáciu v každej záhrade a v každom teréne – nezávislý od elektrických zásuviek, dĺžky kábla a pracovných intervalov akumulátora. S vertikutátorom solo® by AL-KO 518 ide práca ľahko od ruky a docielite veľmi rýchly postup práce. Pomocou svojho silného benzínového motora a 15 mimoriadne stabilných dvojitých oceľových čepelí spoľahlivo odstraňuje burinu a mach z mačiny. Trávnik tak opäť dostáva dostatok „vzduchu na dýchanie“ a je pripravený na príjem prirodzených výživných látok a hnojív.
Vďaka pracovnej šírke 36 cm je zabezpečený rýchly postup a aj väčšie plochy spracujete za krátky čas. Tento silný stroj je vďaka 2-osovému vedeniu obratný, dá sa dobre viesť a bezpečne drží stopu. Vodiace držadlo svojimi ergonomicky integrovanými ovládacími prvkami umožňuje pohodlnú obsluhu a ľahko dostupné zapínanie stroja, aby ste aj pri dlhšej prevádzke mohli pracovať bez únavy. Kvôli transportu alebo uskladneniu možno držadlo sklopiť, čo šetrí priestor.


Technické údaje benzínového vertikutátora solo® by AL-KO 518

Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518, poháňaný 3,6 kW benzínovým motorom Honda so 163 cm3, ponúka taký vysoký výkon, že suverénne zvládnete aj väčšie trávnaté plochy. Vďaka 4-taktnému spaľovaciemu motoru je stroj nezávislý od elektriny zo siete a bez ohľadu na dĺžku kábla ho možno použiť aj vo veľkých záhradách alebo na veľmi odľahlých plochách. Jeho pracovná šírka 36 cm a veľmi robustný nožový hriadeľ s 15 dvojitými oceľovými čepeľami s dlhou životnosťou zabezpečujú veľmi efektívny postup práce. Nožový hriadeľ možno spúšťať pohodlne z držadla a kolesá v guľôčkových ložiskách sa starajú o ľahší chod.
Pracovnú hĺbku možno nastaviť plynule medzi 0 a 25 mm – samozrejme centrálne.
Charakteristické pre vysokú kvalitu spracovania modelov solo® by AL-KO Modelle je robustné teleso z prémiovej ocele, ktoré garantuje dlhú životnosť a to, že stroj je aj pri intenzívnej trvalej prevádzke veľmi nenáročný na údržbu.
All inclusive: tkaninový zberný vak je súčasťou dodávky stroja.


Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518 – kúpiť & alternatívy

Benzínový vertikutátor solo® by AL-KO 518 môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope. Alternatívne ho prirodzene môžete kúpiť aj u niektorého z našich odborných predajcov AL-KO.
Ak hľadáte bezemisný, tichý vertikutátor pre malé až stredne veľké záhrady, v ktorých je k dispozícii elektrická zásuvka, odporúčame Vám elektrický vertikutátor solo® by AL-KO 516.
Výhoda pre Vás: pri modeli 518 je zberný vak už súčasťou dodávky.Benzínový motor Honda so silným ťahom a robustné teleso z prémiovej ocelePlynulé nastavenie pracovnej hĺbkyEfektívna vertikutácia s veľkou pracovnou šírkou 36 cmVrátane robustného nožového hriadeľa s 15 dvojitými oceľovými čepeľamiVeľká obratnosť a držanie stopy vďaka 2-osovému prevedeniu

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové vertikutátory
Záruka: 2 roky
Elektrický štartér: nie
Model motora: Honda GP 160
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: áno
Značka: solo® by AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 40
Ukazovateľ naplnenia koša: nie
Materiál zberného koša: tkanina
Objem motora v ccm: 163
Sklopná rukoväť: áno
Hmotnosť brutto v kg: 37
Výšková nastaviteľná rukoväť: áno
Materiál krytu: oceľ
technical_data.k_value_m_s_2: 0.5
Typ motora: 4-taktní
Hmotnosť netto v kg: 35
Počet valcov motora: 1
technical_data.no_of_steel_blades_vertical: 15
Počet otáčok v ot./min: 3200
Výkon zariadenia v kW: 3.6
technical_data.primer: nie
Produktový rad: Comfort
technical_data.scarifying_function: nie
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 80
Vhodná pre plochy do m²: 1200
Objem palivovej nádrže v l: 3.1
Priemer predného kolesa v mm: 200
Priemer zadného kolesa v mm: 200
Kolesá s guličkovými ložiskami: áno
Zberný kôš: áno
technical_data.working_scarifying_cm: 36