Domáca Vodáreň Hw 5000 Fms Premium

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 112851
€369
Domáca Vodáreň Hw 5000 Fms Premium
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Domáca vodáreň sa vynikajúco hodí na dopravu dažďovej vody zo studní a cisterien, na zásobovanie domu, dvora a záhrady vodou i na zvýšenie tlaku v existujúcej vodovodnej sieti.


Domáca vodáreň HW 5000 FMS Premium: testovaná a vyhodnotená ako „veľmi dobrá“

Domáca vodáreň AL-KO HW 5000 FMS Premium je stroj vyššej triedy: preto v teste odborného magazínu Heimwerker Praxis (vydanie 1/2013) získala veľmi dobrú známku 1,4. Pochvalu získalo predovšetkým prvotriedne spracovanie, výkon pri nasávaní a dopravovaní úžitkovej vody a rýchly nárast tlaku vody. Testujúci rovnako oceňovali ústretovosť voči používateľovi a možnosť intuitívneho individuálneho nastavovania na displeji. Pri tejto domácej vodárni tak stavíte na prémiovú kvalitu, vďaka ktorej budete môcť po dlhý čas ekologicky využívať úžitkovú vodu v záhrade a domácnosti.


Technické detaily domácej vodárne AL-KO HW 5000 FMS Premium:

Vďaka dopravnej výške až do 50 metrov a maximálnej sacej výške maximálne 8 metrov pri tlaku 5,0 bar možno domácu vodáreň používať variabilne. Je jedno, či ide o nadzemný zásobník, nádrž na dažďovú vodu alebo hlbokú studňu – čerpadlo ihneď pripravené na prevádzku s dopravovaným množstvom až do 4 500 litrov za hodinu dokáže presvedčiť v každej situácii. Vďaka silnému tlaku možno túto domácu vodáreň AL-KO s jej veľmi silným 1-stupňovým hnacím ústrojenstvom čerpadla a 1300 Watt motorom používať spoľahlivo a flexibilne. Patentovaný, ľahko čistiteľný integrovaný predfilter XXL optimálne chráni vnútrajšok čerpadla pred znečistením.
Schránka predfiltra sa dá rýchlo a nekomplikovane uvoľniť pomocou priloženého kľúča na filter. Tak ušetríte čas pri údržbe a zabezpečíte, aby čerpadlo bolo funkčné a pracovalo bez ťažkostí.
Domáca vodáreň má veľmi vysoký stupeň účinnosti, ako aj patentovanú elektronickú kontrolu tlaku v nádobe a pracuje efektívne a energeticky úsporne. Flow Measurement System meria v každom momente prietokové množstvo a integrovaná ochrana proti chodu nasucho sa stará o dlhú životnosť. Pretože keď prestane tiecť voda, čerpadlo sa ihneď vypne – tak sa čerpadlo neprehreje. Domáca vodáreň AL-KO HW 5000 FMS Premium, pevne nainštalovaná v dome alebo v pivnici, poskytuje nielen konštantný tlak, ale pri odbere vody sa aj automaticky zapne. Navyše je pri emisii hluku maximálne 81 decibelov tichá.
Prípojky na hadice zodpovedajú obvyklému štandardnému rozmeru 1 palec, takže aj zavlažovacie systémy, ktoré už máte, možno bez problémov skombinovať s domácou vodárňou AL-KO.
Upozornenie: domáca vodáreň nie je vhodná pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu.


Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 5000 FMS Premium

Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 5000 FMS Premium jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Domáca vodáreň AL-KO umožňuje automatizované zásobovanie úžitkovou vodou so skvelou výbavou.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete ďalšie domáce vodárne Premium s inými vlastnosťami výbavy, ako domáca vodáreň AL-KO HW 6000 FMS Premium alebo domáce vodárne typového radu Comfort alebo Classic.Vysoký tlakový výkon – a pritom úsporná prevádzka vďaka Eco ModePripravená na prevádzku vďaka kompletnej výbave s manometrom, tlakovým spínačom a prípojným káblomDlhá životnosť vďaka bezúdržbovému robustnému motoru s tepelnou ochranou proti preťaženiuNízke nároky na miesto vďaka priestorovo úspornej a kompaktnej konštrukciiVšetky časti, ktorými prechádza voda z materiálu odolného voči oxidácii a korózii

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne a automaty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 1
technical_data.filter: áno
technical_data.filter_key: áno
Hmotnosť brutto v kg: 20.5
technical_data.max_delivery_head_in_m: 50
technical_data.max_flow_rate_l_h: 4500
technical_data.max_pressure_in_bar: 3.8
technical_data.max_suction_height_in_m: 8
Výkon Watt: 1300
Hmotnosť netto v kg: 17.5
technical_data.pressure_display: LCD displej
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.pressure_switch: elektronicky
Produktový rad: Premium
Ochrana proti chodu nasucho: áno
technical_data.pump_drive: 1 poloha
technical_data.suction_line_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.vol_of_pressure_vessel_l: 20
Položka bola vypredaná…