Elektrická kosačka Classic Plus 3.87 E

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 113527
€149
Elektrická kosačka Classic Plus 3.87 E
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Komfortný, oblúkový bezpečnostný spínač s odľahčením kábla - pri uvoľnení bezpečnostného spínača sa motor automaticky vypne. Kolesá šetria trávnik a zaručujú výborný jazdný komfort. Centrálne nastavenie výšky strihu za pomoci silnej špeciálnej pružiny. Výškovo nastaviteľné, ergonomicky tvarované držadlo pre jednoduchú obsluhu možno sklopiť a ušetriť tak miesto pri skladovaní či preprave. Aerodynamicky tvarované teleso a vysoký vyhadzovací kanál zaisťujú optimálne výsledky kosenia a zberu trávy. Vďaka vyosenému bubnu možno kosiť až do okrajov trávnika. Veľký otvor zberného koša uľahčuje jeho vyprázdňovanie. Praktické madlo na pohodlné prenášanie kosačky. Stabilné osky kolies.


Elektrická kosačka 3.87 E Classic Plus - výkonný a bezpečný všestranný pomocník

Elektrická kosačka je vďaka bezemisnej a mimoriadne tichej prevádzke Vaším perfektným pomocníkom na kvalitnú údržbu trávnika v každej obytnej oblasti. Elektrické kosačky AL-KO v ponuke majú výkon do 1 400 W a pohybujú sa bez výfukových plynov a motorového oleja. Prevádzka s káblom umožňuje pritom tichú prácu bez závislosti od času potrebného na nabíjanie alebo na tankovanie – a bez dodatočnej hmotnosti akumulátora alebo benzínovej nádrže. Pocit úspechu: ekologické kosenie kosačkou s ľahkým chodom, malou hmotnosťou a veľkým jazdným komfortom.
Kompaktný model 38.7 E Classic Plus so šírkou záberu 38 cm pritom očarí najmä svojím kompaktným konštrukčným tvarom , komfortnou výbavou a výkonom. Pre Vašu bezpečnosť: vďaka bezpečnostnému spínaču s odľahčením kábla Vám pôjde štartovanie a obsluha bezpečne od ruky – odľahčenie kábla chráni pred neželaným prerušením elektrického obvodu.


Technické detaily elektrickej kosačky 3.87 E Classic Plus

So svojím silným 1 400 W elektromotorom a šírkou záberu 38 cm Vám táto elektrická kosačka poskytne veľký výkon pri kosení, aby ste trávnikoch s plochou do 500 m² postupovali rýchlo a bez námahy. Pritom tento silák zaručuje vďaka inovatívnej extra kompaktnej konštrukcii obratnosť a efektívnosť pri kosení.
Výšku kosenia možno pritom nastaviť centrálnym nastavením iba jediným pohybom ruky až do 6-ich polôh v rozmedzí od 28 mm do 68 mm. Kolesá XL (140/ 200 mm) s ľahkým chodom uložené navyše v guličkových ložiskách umožňujú ľahké neunavujúce vedenie kosačky bez vynaloženia sily – ideálne aj pre amatérskych záhradníkov či ľudí v seniorskom veku, ktorí kladú dôraz na obsluhu bez námahy.
Vďaka aerodynamickému tvaru telesa a veľkému otvoru sa pokosená tráva optimálne zberá a veľký zberný kôš s poriadnym objemom 43 l sa plní efektívne. Navyše zberný kôš s integrovaným ukazovateľom naplnenia a držiakom na jednoduché vyprázdňovanie Vám uľahčí prácu. Výškovo nastaviteľné držadlo umožňuje individuálne nastavenie podľa telesnej výšky.
Veľké integrované držiaky pomôžu pri prekonávaní prekážok a pri prenášaní. Vďaka sklápaciemu držadlu možno kosačku priestorovo úsporne uskladniť.


3.87 E Classic Plus - kúpiť & alternatívy

Elektrickú kosačku 3.87 E Classic Plus si môžete kúpiť v našom e-shope alebo u niektorého z našich odborných predajcov. Je to skvele vybavený všestranný pomocník pre tiché, bezemisné a bezpečné kosenie na stredne veľkých plochách trávnika.
Ak hľadáte podobný model na približne rovnakú plochu je pre Vás dobrou voľbou aj model AL-KO Classic 3.85 E alebo Comfort 34 či 40 E.
Ak by ste chceli kosačku bez kábla, odporúčame Vám niektorú s našich akumulátorových modelov Comfort či Moweo.Mimoriadne tiché, bezemisné a bezpečné kosenie trávnikaExtrémne výkonný model s kolesami XLFunkcia 2-in-1: kosenie, zberanieNastavenie výšky kosenia jediným pohybom rukyVeľký 40 l zberný kôš pre veľké plochy trávnikaVýškovo nastaviteľné držadlo

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kosačky
Hmotnosť: 15 kg
Pohon kolies: žiadny / žiadne
Pracovná šírka v cm: 38
Šírka záberu v cm: 38
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 40
Ukazovateľ naplnenia koša: áno
Materiál zberného koša: odolná plast
Zbieranie: áno
Nastavenie výšky kosenia: Centrálne - 6 polôh
Výška kosenia min./max. v mm: 20 -
Odpojiteľný pohon kosačky: nie
Sklopná rukoväť: áno
Funkcia: 2v1
Hmotnosť brutto v kg: 17.1
Výšková nastaviteľná rukoväť: áno
Materiál krytu: odolný plast
Výkon v kW: 1
Funkcia mulčovanie: nie
Hmotnosť netto v kg: 15.1
Počet nožov: 1
Produktový rad: Comfort
Bočné vyhadzovanie: nie
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 85
Vhodná pre plochy do m²: 500
Priemer predného kolesa v mm: 140
Priemer zadného kolesa v mm: 200
Kolesá s guličkovými ložiskami: nie
Zberný kôš: áno
Položka bola vypredaná…