Elektrický vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 112929
€64,90
Elektrický vyžínač AL-KO GTE 450 Comfort
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Vyžínanie šetrné voči človeku i životnému prostrediu: tiché a bez emisií s elektrickými vyžínačmi AL-KO, všestrannými precíznymi nástrojmi medzi kosačkami na elektrinu, pre všetky okraje trávnika a kúty.


AL-KO GTE 450 Comfort - precízne vyžínanie vo Vašej záhrade

Flexibilný, šikovný a taký robustný, ako si želáte: AL-KO GTE 450 poskytuje perfektné výsledky kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Tento „ stredný“ elektrický vyžínač od AL-KO robí svoju prácu v domácich záhradách bez emisií a ticho. Relatívne nízka hmotnosť, optimálne rozložená prostredníctvom ergonomickej teleskopickej hliníkovej tyče a hlavná a nastaviteľná prídavná rukoväť veľmi uľahčujú manipuláciu. Špecifikom je flexibilná otočná rezná hlavica s nastaviteľným sklonom na precízne vyžínanie.


Technické detaily vyžínača AL-KO GTE 450 Comfort

S ergonomickou teleskopickou hliníkovou tyčou, ako aj s hlavnou a nastaviteľnou prídavnou rukoväťou je AL-KO GTE 450 mobilný, ľahko ovládateľný pomocník pre Vašu prácu v záhrade.
Flexibilná strunová hlavica, otočná o 180 stupňov a s nastaviteľným sklonom, so šírkou záberu 30 cm a chránič rastlín robia tento stroj ideálnym na precízne vyžínanie na okrajoch trávnika, pod kríkmi, lavičkami a popri stenách. Rovnako dobrú službu urobí pri efektívnom dokášaní dlhších úsekov alebo malých plôch trávnika.
Pomocou Tipp-automatiky bez námahy nastavíte optimálnu dĺžku struny počas práce tak, že jednoducho klepnete hlavicou vyžínača o zem. Flexibilná vďaka otočnej rukoväti a vodiacemu koliesku.
Vaša veľká voľnosť: tento elektrický vyžínač od AL-KO je komfortné riešenie pre angažovaných hobby-záhradníkov. Vďaka maximálne tichému pohonu zostanú Vaši susedia nerušení – a Vy vyžínate v ktoromkoľvek dennom čase, nezávisle od povinného dodržiavania pokoja.


AL-KO GTE 450 Comfort – kúpiť & alternatívy

AL-KO GTE 450 môžete kúpiť v našom e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte robustný, flexibilný a veľmi precízny elektrický vyžínač.
Ak potrebujete elektrický vyžínač pre väčšie plochy alebo ťažko prístupné miesta, odporúčame Vám AL-KO GTE 550 alebo elektrické motorové kosy AL-KO BC 1000 E a BC 1200 E.450 W elektromotor s pokojným chodom na vyžínanie bez emisiíPrecízna práca s otočnou hlavicou s nastavením sklonuBezpečná manipulácia vďaka perfektnej vyváženostiPohodlná obsluha s nastaviteľnou rukoväťou a Tipp-automatikouTiché kosenie v obytných oblastiach v každom dennom čase

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické vyžínače a krovinorezy
Záruka: 2 roky
Pracovná šírka v cm: 30
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Hmotnosť brutto v kg: 3.7
technical_data.k_value_m_s_2: 2.5
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Výkon Watt: 450
Hmotnosť netto v kg: 2.9
technical_data.pivoting_cutter_head: áno
Produktový rad: Comfort
technical_data.replacement_spool: áno
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 85
technical_data.split_shaft: nie
technical_data.telescopic: áno