Hlbinné čerpadlo AL-KO TBP 6000/7

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 113470
€299
Hlbinné čerpadlo AL-KO TBP 6000/7
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Toto hlbinné čerpadlo je špecialista na extrémne hĺbky a úzke šachty za skvelú cenu.


Hlbinné čerpadlo AL-KO TBP 6000/7: špecialista pre stiesnené pomery

Pri vonkajšom priemere asi 10 cm je toto hlbinné čerpadlo najvhodnejšie pre hlboké úzke vrty, razené studne a čerpacie šachty, a tiež na zásobovanie domov úžitkovou vodou, na prevádzku postrekovačov trávnika a dokonca viacerých zavlažovacích systémov – hlbinné čerpadlá AL-KO spájajú výhody záhradných a ponorných čerpadiel v jednom stroji a umožňujú čerpanie vody tam, kde normálne ponorné čerpadlá už nemôžu pracovať. S hlbinným čerpadlom AL-KO môžete konečne Vaše smädné rastliny zavlažovať priamo zo studne. Špeciálnou prednosťou čerpadla TBP 6000/7 je veľmi veľké dopravované množstvo pri konštantne vysokom tlaku.


Technické detaily hlbinného čerpadla AL-KO TBP 6000/7

Hlbinné čerpadlo TBP 6000/7 má všestranné príslušenstvo. Súčasťou dodávky je 15 m elektrický kábel a 15 m spúšťacie lano. Široký podstavec možno využiť na prevádzku v cisternách, keďže pri zvýšenej polohe sa výrazne redukuje nasávanie piesku a nečistôt. Teleso z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele a bezúdržbové súčasti garantujú bezproblémovú prevádzku čerpadla pod vodou. Rovnako hriadeľ motora je z vysokokvalitnej ušľachtilej ocele, to zabezpečuje mimoriadne dlhú životnosť.
So silným 1 000 W motorom a 7-stupňovým hnacím ústrojenstvom čerpadla sa dosahuje dopravované množstvo do 6 000 l/h a tlak do 5,5 bar, a tak je čerpanie vody hotové vo veľmi krátkom čase. Čerpadlo je určené pre hĺbku ponoru do 10 m a zvládne výtlačnú výšku až do 55 m. Na výstup čerpadla môže byť jednoducho pripojená hadica 1" (33,3 mm).


Upozornenie: ponorné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu s teplotou do 35 °C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami alebo vo vode obsahujúcej piesok.


Kúpte si hlbinné čerpadlo AL-KO TBP 6000/7

Kúpte si hlbinné čerpadlo AL-KO TBP 6000/7 jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Ponorné čerpadlo AL-KO je efektívny pomocník pri vyčerpávaní vody a čerpaní vody z úzkych studní, šácht alebo na prevádzku zavlažovacích systémov z veľkej hĺbky.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás dostanete ďalšie ponorné tlakové čerpadlá pre jednoduchšie použitie, ako AL-KO DIVE 5500/3 alebo ponorné tlakové čerpadlo AL-KO DIVE 6300/4.Ideálne na čerpanie vody z hlbokých studní a šáchtVeľmi úzky priemer asi 10 cm pre úzke vrty7-stupňové hnacie ústrojenstvo čerpadla pre veľké dopravované množstvo pri vysokom tlakuTeleso z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele umožňuje dlhú a bezpečnú prevádzku pod vodouVrátane sitka filtra z ušľachtilej ocele, širokého podstavca, 15 m elektrického kábla a spúšťacieho lana

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Záruka: 2 roky
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 15
technical_data.max_delivery_head_in_m: 55
technical_data.max_flow_rate_l_h: 6000
technical_data.max_grain_size_in_mm: 0.5
technical_data.max_immersion_depth_in_m: 10
technical_data.max_pressure_in_bar: 5.5
Výkon Watt: 1000
Hmotnosť netto v kg: 11
technical_data.pressure_pipe_diameter: G1 1/4" (41,9 mm)
Produktový rad: Premium
technical_data.pump_drive: 7 polôh