Plotostrih Ht 440

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 112679
€84,90
Plotostrih Ht 440
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Ľahké, efektívne strihanie živého plota s rýchlym postupom, bez emisií a ticho. S obvyklou jednoduchosťou použitia AL-KO pre nenáročnú údržbu záhrady doma - to sú elektrické nožnice na živý plot AL-KO.

Elektrický plotostrih na živý plot AL-KO HT 440 Basic Cut – ľahké a praktické

Bezemisné a tiché elektrické nožnice na živý plot AL-KO HT 440 Basic Cut sú vaším dokonalým pomocníkom pre spoľahlivú starostlivosť o ozdoby vašej domácej záhrady. Ľahké a manévrovateľné zariadenie je ideálne pre menšie záhrady - ideálne pre udržiavacie a omladzovacie rezy. HT 440 Basic Cut je základným modelom medzi elektrickými nožnicami na živý plot AL-KO a ponúka vám vysokú manévrovateľnosť pri práci vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom. Priložený tulec slúži ako nástenný držiak na bezpečné uloženie nožníc na živý plot, ktoré je šetrné k zariadeniu.

Technické údaje elektrického plotostrihu na živý plot 440 Basic Cut

Model 440 (440 wattov) je vybavený kvalitným diamantom brúseným bezpečnostným nožom s dĺžkou rezu 44 cm. S robustným nožom dosiahnete rýchly a presný rez s optimálnou ochranou osôb a vybavenia. Integrovaná vodováha vás podporí pri precíznom a priamom strihaní živého plotu. Protibežný bezpečnostný nôž má reznú hrúbku 16 mm s rýchlosťou zdvihu 3 400 ot./min. Veľmi nenáročné na údržbu v porovnaní s benzínovým modelom. Mimoriadne tiché nožnice na živé ploty môžete bez váhania používať takmer v každej obytnej oblasti, bez toho, aby ste museli venovať pozornosť strnulým časom alebo riskovať problémy so susedmi. Nízka hmotnosť len 3,2 kg zaisťuje, že aj pri dlhšom používaní môžete pracovať bez únavy.

Kúpte si nožnice na živý plot AL-KO HT 440 Basic Cut 

Elektrické nožnice na živý plot HT 440 si môžete zakúpiť z pohodlia domova v našom internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to ľahký medzi výkonnými, bezemisnými elektrickými nožnicami na živý plot AL-KO.Efektívne, ľahké a spoľahlivé elektrické nožnice na živý plotDiamantovo brúsený bezpečnostný nôž 44 cm s ochranou proti nárazuPráca bez únavy vďaka pohonu s nízkymi vibráciami, nízkej hmotnosti a ergonomicky tvarovaným ovládacím prvkomOdolné, robustné puzdro s integrovanou vodováhouObsahuje ochranný kryt na praktické odkladanie na stenu

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na živý plot a kroviny
Typ pohonu: Elektrický
Typ noža: brúsený diamantom
Značka: AL-KO
technical_data.cutting_length_in_mm: 440
technical_data.cutting_mechanism: protibežný bezpečnostný nôž
Hmotnosť brutto v kg: 5.04
technical_data.max_cutting_thickness_in_mm: 16
Výkon Watt: 440
Hmotnosť netto v kg: 3.2
Produktový rad: Easy
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 86
technical_data.strokes_in_strokes_min: 3400