Ponorné čerpadlo DRAIN 9500 EASY

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113962
€64,90
Ponorné čerpadlo DRAIN 9500 EASY
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Kombinované ponorné čerpadlo DRAIN 9500 Easy na čistú a znečistenú vodu

Vďaka kombinovanej základni čerpadla (nastaviteľná noha čerpadla) je DRAIN 9500 Easy vhodný na čistú aj znečistenú vodu. Funkcia odpadovej vody sa používa, keď je potrebné odčerpať znečistenú vodu, napr. po záplavách, zo znečistených rybníkov alebo keď je potrebné vyprázdniť cisterny. Vďaka veľkému saciemu otvoru si model DRAIN 9500 Easy ľahko poradí aj so znečistenou vodou so zrnami do veľkosti 25 mm.

 

Nastaviteľná výška spínania vďaka 2-polohovému držiaku

Plavákový spínač je možné nastaviť do dvoch polôh pre nepretržitú, kontrolovanú aj automatickú prevádzku. V automatickom režime sa čerpadlo po dosiahnutí minimálnej hladiny vody automaticky vypne.

Vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a nízkej hmotnosti len približne 4 kg možno ponorné čerpadlo použiť na mobilné alebo stacionárne odčerpávanie. S výkonom 300 W, výtlačnou výškou max. 6 m a prietokom až 8 500 l/h je čerpanie a prečerpávanie vody hotové za krátky čas. Výstup čerpadla integrovaný do veľkej základne čerpadla zabezpečuje najlepší výkon. Flexibilný vďaka skrutkovacej kombinovanej prípojke na výstupe čerpadla. Výstup čerpadla má veľkosť 1,25 palca, čo zodpovedá približne 41,9 mm.

Špeciálne upravený hriadeľ motora, ktorý je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele, a polypropylénový kryt vystužený sklenými vláknami zaručujú dlhú životnosť tohto praktického pomocníka.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda v bazéne) s teplotou nižšou ako 35 °C. Nie je vhodné ani na použitie vo vodovodných systémoch. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

Kúpte si čerpadlo AL-KO DRAIN 9500 Easy alebo jeho alternatívy

Ponorné čerpadlo DRAIN 9500 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich špecializovaných predajcov. Ak chcete výkonnejšie ponorné čerpadlo, odporúčame ponorné čerpadlo DRAIN 12000 Comfort (č. artikla 112826).Nastaviteľná výška spínania vďaka nastaviteľnému plavákovému spínačuS nastaviteľnou nohou čerpadlaIntegrovaný výstup čerpadla pre najlepší výkonStabilná konštrukcia s nerezovým hriadeľom čerpadlaRôzne možnosti pripojenia vďaka skrutkovaciemu kombinovanému spojovaciemu prvkuStabilný stojan s veľkou nohou čerpadla

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 10
technical_data.flat_suction_up_to_mm: 25
Hmotnosť brutto v kg: 4
technical_data.max_delivery_head_in_m: 6
technical_data.max_flow_rate_l_h: 8500
technical_data.max_grain_size_in_mm: 25
technical_data.max_immersion_depth_in_m: 5
technical_data.max_pressure_in_bar: 0.6
Výkon Watt: 300
Hmotnosť netto v kg: 4
technical_data.pressure_pipe_diameter: G1 1/4" (41,9 mm)
Produktový rad: Easy
technical_data.pump_drive: 1 poloha