Predfilter pre AL-KO záhradné čerpadlá 100/1"

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113720
€32,90
Predfilter pre AL-KO záhradné čerpadlá 100/1"
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Tento predfilter chráni vnútorný mechanizmus vášho záhradného čerpadla pred poškodením spôsobeným nečistotami a možno ho pritom ľahko udržiavať.

 

Predfilter AL-KO 100/1" pre záhradné čerpadlá je dôležitým doplnkom pre dlhodobé fungovanie vášho vodného čerpadla. Účinne chráni mechanizmus čerpadla pred opotrebovaním spôsobeným nečistotami, ako je piesok a iné hrubé častice. Najlepšie je objednať predfilter, keď si kupujete záhradné čerpadlo. Je vhodný pre takmer všetky záhradné čerpadlá. Vďaka dodávaným spojovacím kusom v rôznych veľkostiach ho možno rýchlo nainštalovať. Ako originálny náhradný diel predfilter presne zapadá a je dodávaný s dvomi tesniacimi krúžkami. Navyše je ľahko umývateľný a veľmi odolný, a to aj pri nepretržitom používaní. Obzvlášť praktické: filter je priehľadný, aby bolo možné okamžite rozpoznať a odstrániť cudzie telesá a nečistoty. Max. Pracovný tlak 6 bar. Prietok pri 2 baroch je 3000 l/h.

 

Nákup predfiltra AL-KO 100/1" pre záhradné čerpadlá

Kúpte si predfilter AL-KO pre záhradné čerpadlá teraz v našom e-shope alebo u vybraných autorizovaných partnerov. U nás nájdete ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre vaše záhradné čerpadlo, ponorné čerpadlo a automatickú alebo klasickú domácu vodáreň.Chráni čerpadlá, postrekovače, sprchy a ďalšie zariadenia pred nečistotami. S umývateľnou filtračnou vložkouS mosadznými vložkami pre trvalo tesné nákrutkyPriehľadné filtračné sklo pre kontrolu stupňa znečisteniaVrátane spojovacieho materiálu 1/1" a 1/3/4"

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné čerpadlá
Značka: AL-KO