solo® by AL-KO Robolinho® 1423W, robotická kosačka

Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 127697
€1 490 –6 % €1 390 €1 390 / 1 ks
solo® by AL-KO Robolinho® 1423W, robotická kosačka
Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
solo® by AL-KO Robolinho® 1423W, robotická kosačka
Akcia
€1 490 –6 %
Kompaktný a agilný. Robolinho® 1423 W udržiava vašu záhradu úplne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k inteligentným záhradným systémom je váš trávnik nielen spoľahlivo pokosený, ale získate pri tom aj veľa voľného času.

Pripojenie: S robotickou kosačkou Robolinho® s aplikáciou je záhrada inteligentne udržiavaná a Smart Garden sa stáva realitou. Možnosť ovládania cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete WiFi alebo cez Amazon Alexa.

Zázrak kosenia s pripojením Smart Garden - robotická kosačka Robolinho® 1423 W.
Robolinho® 1423 W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ju naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, základňová stanica aj pripojenie Smart Gardening sú rýchlo pripravené. Vďaka nášmu sofistikovanému softvéru a intuitívnemu ovládaniu je starostlivosť o trávnik jednoduchá, a to všetko vtedy a tam, kde chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 1423W
Inteligentná starostlivosť o záhradu a Smart Gardening sú s Robolinho® 1423 W súčasťou súčasnosti: Vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky je možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Celé to funguje pohodlne cez ich WiFi. Príjemnú prevádzku zabezpečuje tichá a bezemisná prevádzka, ktorá získava energiu zo silnej a odolnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 5 Ah / 25,2 V. Vďaka tomu možno robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO bez problémov prevádzkovať aj počas dovolenky alebo v noci. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 23 cm zabezpečuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách s rozlohou až 1400 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 45 %, zvládne bez problémov. Dvojitá kosačka s obojstrannými nožmi, pre 4-násobne dlhšiu životnosť. Upozornenie: Pri kúpe našich robotických kosačiek solo® by AL-KO nie sú súčasťou dodávky zemné kolíky ani ohraničujúci drôt.
Výšku kosenia možno plynule nastaviť v rozsahu od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku trávnika vašim osobným preferenciám. Systém DCS (Double Cut System) vyvinutý spoločnosťou AL-KO zaisťuje dokonalé kosenie a pokosená tráva sa rozseká ešte v kryte kosačky a vráti sa na trávnik ako biologické hnojivo. S kosačkou Robolinho® 1423 W preto nemusíte likvidovať žiadnu pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Nákup Robolinho® 1423 W a alternatívy
Robotickú kosačku Robolinho® 1423 W si jednoducho zakúpte v našom online obchode alebo vyhľadajte predajcu vo vašom okolí. Kompletná inštalácia našim špecializovaným predajcom je možná. Robolinho® 2000 W je ekologická podpora pri údržbe vášho trávnika. Máte trávnik s rozlohou do 2300 metrov štvorcových? Potom vám odporúčame kosačku solo® by AL-KO Robolinho® 2323W.

Naše výhody pre vás
Inteligentné pripojenie záhrady: Vďaka novým modelom Robolinho® s aplikáciou sa inteligentná údržba záhrady a Smart Garden stávajú realitou. Ovládanie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez vašu domácu sieť WLAN a tiež je možné prostredníctvom Amazon Alexa.Plne automaticky kosí plochy do 1400 m². Tichý chod s hlučnosťou 60 dB(A)Bezpečnostná senzorová technológia chráni pred zranením a krádežouJednoduchá inštalácia a obsluhaJednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch prostredníctvom siete WLANVysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť. Zvládne úzke priechody od 60 cmÚčinná kosačka s dvojitým nožom. Zvládne svahy do 45 % vďaka kolesám s vysokou trakciou.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Šírka záberu v cm: 23
Typ pohonu: AKU
Kapacita batérie Ah: 5
Výdrž batérie v min.: 140
Napätie batérie V: 25.2
Značka: solo® by AL-KO
Doba nabíjania batérie: 90
Pripojiteľnosť: AL-KO pripojenie WLAN
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne - plynule
Výška kosenia min./max. v mm: 25 -
Hmotnosť netto v kg: 8.9
Počet vstupných bodov: 6
Produktový rad: Premium
Dažďový senzor: áno
Vhodná pre plochy do m²: 1400
technical_data.works_with_partner_system: 003