Robotická kosačka solo® by AL-KO Robolinho® 520W

Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 127695
€899 –5 % €849 €849 / 1 ks
Robotická kosačka solo® by AL-KO Robolinho® 520W
Neohodnotené
Značka: solo by AL-KO
Robotická kosačka solo® by AL-KO Robolinho® 520W
Akcia
€899 –5 %
Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 520W udržiava vašu záhradu úplne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k inteligentným záhradným systémom je váš trávnik nielen spoľahlivo pokosený, ale zároveň získate aj voľný čas.

Pripojenie: S robotickou kosačkou Robolinho® s aplikáciou je záhrada inteligentne udržiavaná a Smart Garden sa stáva realitou. Možnosť ovládania cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete WiFi alebo cez Amazon Alexa.

 

Zázrak kosenia s pripojením Smart Garden - robotická kosačka Robolinho® 520W
Robolinho® 520W vyvinuli naši inžinieri v Nemecku, vyrábajú ho naši kvalifikovaní pracovníci v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkom len tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje, nabíjacia stanica aj pripojenie Smart Gardening sú rýchlo pripravené. Náš sofistikovaný softvér a intuitívne ovládanie uľahčujú starostlivosť o trávnik, a to kedy a kde chcete.

Technické údaje robotickej kosačky Robolinho® 520 W
Inteligentná starostlivosť o záhradu a inteligentné záhradnícke práce sú s Robolinho® 520W súčasťou súčasnosti: Vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky je možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Celé to funguje pohodlne cez ich WiFi. Tichá a bezemisná prevádzka zabezpečuje príjemnú prevádzku, ktorá získava energiu zo silnej a odolnej lítium-iónovej batérie s kapacitou 2,2 Ah / 18 V. To znamená, že robotickú kosačku od spoločnosti AL-KO možno bez problémov používať aj počas dovolenky. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zabezpečuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách do 500 m². Prekážky, ako sú stromy alebo svahy so sklonom až 35 %, zvládne bez problémov. 4-násobne dlhšia životnosť čepele. 

Výšku kosenia možno plynule nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo vám umožní prispôsobiť dĺžku kosenia trávnika vašim osobným preferenciám. Technológia kosenia zaisťuje dokonalý strih a výsledná pokosená tráva sa ešte v kryte kosačky poseká a vráti sa na trávnik ako biologické hnojivo. S Robolinho® 520W preto nemusíte likvidovať pokosenú trávu. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá zaisťuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Nákup Robolinho® 520W a alternatívy
Jednoducho si zakúpte robotickú kosačku Robolinho® 520W v našom online obchode alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Kompletná inštalácia je možná prostredníctvom nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 520W je ekologický pomocník pri údržbe vášho trávnika. Máte trávnik s rozlohou do 800 metrov štvorcových? V tom prípade odporúčame model solo® by AL-KO Robolinho® 822W.

Naše výhody pre vás
Pripojenie Smart Garden: Vďaka modelom Robolinho® s aplikáciou sa záhrada inteligentne udržiava a Smart Garden sa stáva realitou. Ovládanie cez aplikáciu AL-KO inTouch prostredníctvom domácej siete Wi-Fi a tiež cez Amazon Alexa.

Naša dvojročná záruka výrobcu sa vzťahuje aj na batériu tohto zariadenia. 

Inteligentná záhrada AL-KO: Pomocou aplikácie AL-KO inTOUCH (Google Play-Store / Apple App-Store) cez WLAN možno robotickú kosačku ovládať prostredníctvom smartfónu.Plne automaticky kosí plochy do 500 m². Tichý chod s hlučnosťou 60 dB(A)Jednoduchá inštalácia a ovládanieJednoduché ovládanie pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLANVysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosťŠtyrikrát dlhšia životnosť noža vďaka geometrii s pravo-ľavým otáčaním. Zvládne svahy so sklonom do 35 % vďaka kolesám s vysokou trakciou

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Šírka záberu v cm: 20
Typ pohonu: AKU
Kapacita batérie Ah: 2.2
Výdrž batérie v min.: 50
Napätie batérie V: 18
Značka: solo® by AL-KO
Doba nabíjania batérie: 45
Pripojiteľnosť: AL-KO pripojenie WLAN
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne - plynule
Výška kosenia min./max. v mm: 25 -
Hmotnosť netto v kg: 8
Počet nožov: 4
Počet vstupných bodov: 3
Dažďový senzor: áno
Vhodná pre plochy do m²: 500
technical_data.works_with_partner_system: 003