Traktor solo® by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 127601
€3 790
Traktor solo® by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Ak chcete udržiavať veľké plochy od jari do zimy, odporúčame záhradný traktor solo® by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2

Záhradný traktor T 22-105.1 HDD-A V2

2 valce, 2 nože + a navyše uzávierka diferenciálu! Pokiaľ chcete efektívne kosiť veľké trávniky vo svahovitom teréne, doporučujeme záhradný traktor solo® by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2. Najvyššia trakcia v ťažkom teréne, ako na svahu alebo pri zapadnutie kolesa v bahne. Uzávierka diferenciálu vám pomôže tiež na zasneženom povrchu a mokrej tráve. Akonáhle sa posadíte na záhradný traktor a naštartujete, už sa vám nebude chcieť vystúpiť. Náš vypilovaný záhradný traktor na údržbu veľkých záhrad je nadchne každého. Vďaka širokému sortimentu príslušenstva a nadstavieb pre záhradné traktory, môžete ho používať rôznymi spôsobmi, napríklad pri upratovaní snehu, rozmetanie hnojív alebo uvítate pripojenia prívesného vozíka.

Technická špecifikácia záhradného traktoru T 22-105.1 HDD-A V2

Záhradný traktor SOLO by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2 je osadený motorom AL-KO Pre 700 V2 s výkonom 12,2 kW pri 2.450 otáčkach za minútu. Výšku 105 cm širokého žacieho ústrojenstva je možné nastaviť v siedmich polohách od 30 mm do 90 mm. V zime možno žacie ústrojenstvo ľahko vybrať kvôli údržbe alebo na použitie radlice na odpratávanie opadaného snehu. Profesionálny rám profilu C je obzvlášť robustný a odolný proti skrúteniu. Voliteľne môžete využiť príslušenstvo v podobe automatického vyprázdňovania 310 litrového koša.
Údržba rozsiahlych trávnych plôch je tiež potešením s veľkými 20palcovými zadnými kolesami, ktorá hladko absorbujú nerovnosti v teréne. Pedále pre jazdu vpred a vzad sú ergonomicky usporiadané vedľa seba pre intuitívne riadenie. Záhradnému traktora ľahko doplníte prevádzkové kvapaliny vďaka externému hrdlu palivovej nádrže. Nízky schod a veľkorysý priestor pre nohy uľahčujú nastupovanie a prácu. Komfortné sedadlo možné individuálne nastaviť v niekoľkých polohách.

Nákup záhradného traktoru T 22-105.1 HDD-A V2 a alternatívy

Nechajte si záhradný traktor solo® by AL-KO doručiť priamo na vašej záhradu špecializovaným predajcom AL-KO a začnite ihneď kosiť. Vďaka nášmu prémiovému dodania vám odpadajú všetky starosti. Objednajte ešte dnes tento exkluzívny záhradný traktor, ktorý vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť.
Väčší model záhradného traktora z rovnakej série solo® by AL-KO T23 125.6 HD V2 je vybavený prehľadným elektronickým displejom a ešte širšie 125 cm žacím ústrojenstvom.

Výhody

Prémiové doručenie až na vašej záhradu zaisťujú odborne vyškolení predajcovia z vášho okolia. Naša prémiová služba zahŕňa dodávku zmontovaného záhradného traktora na zvolenú adresu vrátane poučenie o manipulácii a údržbe záhradného traktora. Nasadať a ideme...Rýchle sekanie vďaka širokému 105 cm kosiacemu ústrojenstvaPlynulý hydrostatický pohon s poloautomatickou uzávierkou diferenciálu - ideálne pre veľké a kopcovitej oblastiVeľkoobjemový záchytný box s akustickým signálom naplneniaNajvyššia trakcie a optimálne vyváženie aj na zlom povrchuErgonomické pedále a ovládacie prvky v zornom poliVýkonný dvojvalcový motor 12,2 kW s nízkymi vibráciami a žacie ústrojenstvo s guličkovými ložiskamiVeľké a široké pneumatiky šetrné k trávniku

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o trávnik
Elektrický štartér: áno
Model motora: 025
Pracovná šírka v cm: 105
Šírka záberu v cm: 103
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: nie
Značka: solo® by AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 310
Ukazovateľ naplnenia koša: áno
Materiál zberného koša: odolná tkanina
Zbieranie: áno
Pripojiteľnosť: žiadny / žiadne
Objem motora v ccm: 708
Nastavenie výšky kosenia: Centrálne - 7 polôh
Výška kosenia min./max. v mm: 30 -
Výkon v kW: 9.1
Odpojiteľný pohon kosačky: áno
technical_data.electric_box_emptying: nie
technical_data.front_wheel_diameter_inches: 16X6.5-8
Hmotnosť brutto v kg: 319
technical_data.headlights: 003
technical_data.k_value_m_s_2: 2
Typ motora: 4-taktní
Funkcia mulčovanie: áno
Hmotnosť netto v kg: 256
Počet nožov: 2
Počet valcov motora: 2
Počet otáčok v ot./min: 2450
Výkon zariadenia v kW: 12.2
technical_data.primer: nie
Produktový rad: PREMIUM pro
technical_data.rear_wheel_diameter_inches: 20X10.0-8
Bočné vyhadzovanie: nie
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 90
Vhodná pre plochy do m²: 8000
Prevodovka: Nožný hydrostat T3
technical_data.type_of_blade_clutch: elektromagnetický
technical_data.type_of_cutting_deck: štandardné
technical_data.type_of_display: bez
Objem palivovej nádrže v l: 8
Zberný kôš: áno
Položka bola vypredaná…