Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 3600 Easy

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113797
€129
Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 3600 Easy
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Záhradné čerpadlo 3600 Easy ponúka rad komfortných funkcií a zvlášť výkonnú, odolnú a energeticky úspornú zavlažovacie technológiu pre vašej záhradu.


Patentovaná technológia záhradných čerpadiel AL-KO

Prajete si čerpať vodu na zavlažovanie z fontány, rybníka, alebo cisterny pohodlným spôsobom? Chcete sa ochladiť pod záhradné sprchou? Chcete čerpať čistú vodu na veľké vzdialenosti a pod vysokým tlakom? Potom sú naše záhradné čerpadlá tým správnym produktom priamo pre vás! Kúpte si ideálne čerpadlo pre vašej záhradu, ktoré vám pomôže pri zalievaní a odvodňovanie. Naše čerpadlá ľahko a rýchlo sprevádzkujete a svoju prácu vykonajú ticho a efektívne. Skvelé nasávanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!


Technické detaily záhradného čerpadla AL-KO Jet 3600 Easy

Vďaka maximálnej dopravnej výške 38 m a sacej výške 8 m možno vodné čerpadlo používať rôznym činnostiam. Ak chcete čerpať vodu nadzemné nádrže, suda na dažďovú vodu, alebo hlboké studne, naše čerpadlo s prietokom až 3600 l / h vás presvedčí výkonom v každej situácii. Aby sa zabránilo poškodeniu hrubým znečistením, sú toto čerpadlo vybavené účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý možno ľahko čistiť.
Efektívny sací systém záhradného čerpadla AL-KO JET 3600 Easy s výkonom 850 W zaisťuje rýchly a stabilnú prevádzku. Energeticky úsporné čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho je opatrené puzdrom z extrémne odolného plastu, ktoré je vystužené sklenými vláknami. Pripojenie hadíc zodpovedá štandardnej veľkosti 1 ", možno tak ľahko použiť už dostupné vybavenie.
Poznámka: Záhradné čerpadlá nie sú vhodné pre čerpanie pitnej vody, ale iba pre úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (bazénová voda) po 35 ° C. Čerpadlo nie je vhodné používať pre čerpanie slanej vody, vody obsahujúcej agresívne chemikálie, alebo oleja a vode obsahujúcej piesok.


Záhradné čerpadlo AL-KO JET 3600 Easy Nákup a alternatívy

Jednoducho kúpte záhradné čerpadlo JET 3600 Easy v našom e-shope, alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašej blízkosti. Záhradné čerpadlo je vhodné pre mobilné zavlažovanie, čerpanie zo studní, cisterien, alebo sudov na dažďovú vodu a pomôžu vám pri čerpaní a odčerpávanie vody z bazéna, alebo rybníka.
Stále hľadáte alternatívy? U nás nájdete množstvo ďalších záhradných čerpadiel a domácich vodární, ktoré sú vhodné priamo pre vaše potreby.Energeticky efektívne čerpadlo s ochranou proti chodu nasuchoSkvelé výsledky vďaka vysokému prietoku vody a inovatívnemu systému VenturiOdolné puzdro vystužené sklenými vláknamiJednoduchá preprava vďaka integrovanej rukovätiVeľký predfilter proti kontamináciiPohodlná a rýchla inštalácia

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné čerpadlá
Záruka: 2 roky
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 1
technical_data.filter: áno
technical_data.filter_key: nie
Hmotnosť brutto v kg: 9
technical_data.max_delivery_head_in_m: 38
technical_data.max_flow_rate_l_h: 3600
technical_data.max_pressure_in_bar: 3.8
technical_data.max_suction_height_in_m: 8
Hmotnosť netto v kg: 8
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1" (33,3 mm)
Produktový rad: Easy
Ochrana proti chodu nasucho: nie
technical_data.pump_drive: 1 poloha
technical_data.suction_line_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.wattage: 850