Záhradné čerpadlo JET 1300 Inox

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113248
€189
Záhradné čerpadlo JET 1300 Inox
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Či ide o studne, cisterny alebo sud s dažďovou vodou – záhradné čerpadlo Jet 1300 Inox čerpá vodu pomocou zabudovaného systému Jet za krátky čas a bez námahy.


Záhradné čerpadlo s vysokou účinnosťou

Silné záhradné čerpadlo AL-KO Jet 1300 Inox v klasickom vzhľade vo farbách sivá, červená, čierna, sa dá vynikajúco využiť na najrôznejšie účely použitia. Mimoriadne vhodné je na výdatné zavlažovanie dvora a záhrady zo studne, cisterny alebo suda na dažďovú vodu. Maximálna výška nasávania dosahuje hrdých 8 metrov pri dopravnej výške maximálne 35 m. Okrem nízkej hmotnosti 6,3 kg sa o veľký užívateľský komfort stará jednoduché uvedenie do chodu. Čerpadlo má priemer sacieho tlakového vedenia 1".


Technické detaily záhradného čerpadla AL-KO Jet 1300 Inox

Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 1300 Inox ponúka dobrý pomer ceny a výkonu pre mobilné zavlažovanie. Pri menovitom výkone 1300 W a maximálnom dopravovanom množstve do 5000 l/h sa dobre hodí na použitie v dome a v záhrade.
Teleso čerpadla z plastu zosilneného sklenými vláknami a hlava čerpadla z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele robia zo záhradného čerpadla AL-KO Jet 1300 Inox robustný záhradný stroj s dlhou životnosťou. Čerpadlo je nielenže nezničiteľné a bezúdržbové, ale je navyše vybavené motorom chráneným proti preťaženiu – o starosť menej pre užívateľa.
Záhradné čerpadlo je ideálne na pripojenie na záhradnú hadicu alebo postrekovač, podľa toho, na aký účel je potrebné. Vďaka namontovanému nosnému držadlu je navyše vhodné aj na mobilné využitie. Okrem toho záhradné čerpadlo AL-KO so svojím 1-stupňovým hnacím ústrojenstvom pracuje mimoriadne potichu.
Upozornenie: záhradné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35 °C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami alebo vo vode obsahujúcej piesok.


Kúpte si záhradné čerpadlo AL-KO Jet 1300 Inox

Kúpte si záhradné čerpadlo AL-KO Jet 1300 Inox jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Záhradné čerpadlo AL-KO je efektívny pomocník pri mobilnom zavlažovaní zo studne, cisterny alebo suda na dažďovú vodu.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete veľa ďalších záhradných a iných čerpadiel na vodu, ktoré sa hodia práve do Vašej záhrady.Cenovo výhodné čerpanie vody zo sudní, cisterien alebo nádrží na dažďovú voduRobustné teleso čerpadla zosilnené sklenými vláknom a hlava čerpadla z nehrdzavejúcej ušľachtilej oceleS praktickým nosným držadlom pre mobilné použitie1300 Watt motor, nenáročný na údržbu, chránený proti preťaženiuRýchle, silné a energeticky úsporné čerpanie vody – vďaka systému Jet

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné čerpadlá
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 1
technical_data.filter: nie
technical_data.filter_key: nie
Hmotnosť brutto v kg: 12.3
technical_data.max_delivery_head_in_m: 50
technical_data.max_flow_rate_l_h: 5000
technical_data.max_pressure_in_bar: 5
technical_data.max_suction_height_in_m: 8
Hmotnosť netto v kg: 11
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1" (33,3 mm)
Produktový rad: Easy
Ochrana proti chodu nasucho: nie
technical_data.pump_drive: 1 poloha
technical_data.suction_line_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.wattage: 1300