AKU multitool AL-KO MT 40

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113611
€49,90
AKU multitool AL-KO MT 40
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Rezanie konárov, živých plotov a trávy s 1 zariadením. Multináradie AL-KO 36 V je šikovným a všestranným pomocníkom na údržbu záhrady doma.

Multitool AL-KO MT 40 – variabilný univerzál z rodiny AL-KO 36 V

V závislosti od zvoleného nástavca možno akumulátorové multifunkčné náradie AL-KO 36 V MT 40 použiť ako nožnice na živý plot, výškový prerezávač, nožnice na trávu alebo ako kombinované náradie pozostávajúce z krovinorezu a vyžínača. Ľahký, praktický a vybavený individuálne nastaviteľnými prídavnými rúčkami a popruhmi na prenášanie na niektorých nástavcoch, základné zariadenie slúži ako užitočný pomocník bez námahy pre najdôležitejšie práce na záhrade doma. Vďaka systému rýchlej výmeny je pripevnenie nadstavcov hračkou - a bez námahy ho zvládnu aj hobby záhradkári bez technických zručností. Multináradie MT 40 je napájané 36 V batériou AL-KO, možno ho flexibilne a mobilne používať bez kábla a pracuje bez emisií a s malým hlukom a vibráciami. Vaša peňažná výhoda: Batériu môžete použiť pre všetky zariadenia z rodiny AL-KO 36 V.

Technické údaje AL-KO Multitool MT 40

MT 40 je základným zariadením pre nástavce na strihanie GTA 4030, nástavec na kosu/vyžínač BCA 4030, nástavec na nožnice na živý plot HTA 4045 a nástavec na výškový prerezávač CSA 4020. Pre dosiahnutie optimálnej pracovnej výšky sú dodávané nástavce HTA a CSA predĺženie šachtovej rúry s dĺžkou 70 cm. S nízkou základnou hmotnosťou len 1 kg, nosnými popruhmi nadstavcov HTA a CSA, tenkým dizajnom a nezávislou prevádzkou na batérie vám základné zariadenie umožňuje používať ho šetrným spôsobom k telu. Pri vedení prístroja neprekážajú žiadne káble, ani sa nemusí ťahať náklad benzínového motora a nádrže – čo je výrazná úľava najmä pri práci nad hlavou. Výhodou je aj veľká pracovná plocha - s nadstavcom až do pracovnej výšky 4 m. Základné zariadenie, napájané lítium-iónovou batériou z rodiny AL-KO 36 V, tvorí základ pre efektívne kosenie, kosenie a vyžínanie bez emisií a hluku. Väčšia 36 V/5 Ah batéria zvyšuje dobu chodu o cca 1/3 v porovnaní s menšou 4 Ah batériou. S maximálnou dobou chodu 30 až 75 minút v závislosti od prídavného zariadenia možno ľahko vykonávať cielené kosenie, kosenie a vyžínanie. Batéria je vďaka lítium-iónovým článkom dlhotrvajúca, vyžaduje malú údržbu a nemá samovybíjací/pamäťový efekt a ľahko sa nabíja aj pre netechnických ľudí.

K dispozícii sú nasledujúce nástavce: nástavec nožníc na živý plot HTA 4045 (č. položky 113613), nástavec nožníc GTA 4030 (č. položky 113614), kombinovaná nožová/nožová hlava BCA 4030 (č. položky 113615) a tyč CSA 4020 orezávač (č. položky 113612).Základné multifunkčné zariadenie na starostlivosť o stromy, živý plot a trávnikDostupné voliteľné príslušenstvo: plotostrih, výškový prerezávač, nožnice na trávu a krovinorezJednoduchá práca vďaka nízkej hmotnosti a popruhu na prenášanie (voliteľné)Tichý, bez emisií – bez otravných káblov vďaka prevádzke na batérieModel z rodiny AL-KO 36 V dodávaný bez akumulátora a nabíjačky

Dodatočné parametre

Kategória: Multitool náradie
Hmotnosť: 3 kg
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 36 V
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113524
Hmotnosť brutto v kg: 1.76
Hmotnosť netto v kg: 1
Produktový rad: Comfort