AL-KO Combi Care 38 E, elektrický prevzdušňovač a vertikutátor

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 112800
€149
AL-KO Combi Care 38 E, elektrický prevzdušňovač a vertikutátor
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort Vás podporí pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre trávnaté plochy do 800 m².

 

 

Elektrický prevzdušňovač a vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort

 

S elektrickým vertikutátorom AL-KO Combi Care 38 E Comfort môžete vo Vašej domácej záhrade pracovať potichu a bez výfukových plynov. Funkcia 3INONE: vertikutácia, prevzdušňovanie a zbieranie. Výška držadla sa dá niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu pracujete bez únavy a ergonomicky. Dodajte Vášmu trávniku zase vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať výživné látky.

 

Technické detaily AL-KO Combi Care 38 E Comfort

 

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort je poháňaný elektromotorom s výkonom 1 300 W, ktorý môže byť napájaný z domácej siete (230 V). Elektrický vertikutátor tak možno používať bez prestávky a Vy si ušetríte výmenu akumulátora resp. dopĺňanie paliva do vertikutátora.
Pri veľkej pracovnej šírke 38 cm a stále ešte kompaktnej konštrukcii zaručuje vertikutátor príjemnú prácu a rýchly postup práce aj na väčších trávnatých plochách.
Pracovnú hĺbku možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 14 robustných oceľových nožov, ktoré elektrickému vertikutátoru AL-KO Combi Care 38 E Comfort zabezpečujú dlhú životnosť. Mach, burina a trávna plsť sa odstraňujú natrvalo. V prípade potreby možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť vertikutačný valec za prevzdušňovací valec s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami , vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať.
Voľné zadné kolesá zabraňujú tvorbe kôpok trávy a umožňujú lepšiu trakciu a pohodlný transport. All inclusive: prevzdušňovací valec a 55 l tkaninový zberný vak sú súčasťou dodávky stroja.
Hodný odporúčania: model 38 E od AL-KO je víťazom porovnávacieho testu vertikutátorov 2018 poradenského portálu http://www.vergleich.org/vertikutierer/ (Kategória elektrických vertikutátorov) a je odporúčaný bez výhrad kvôli svojmu veľkému zbernému košu a ľahkej obsluhe, ako aj zámene vertikutačného a prevzdušňovacieho valca bez nástrojov.

 

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort – kúpiť & alternatívy

 

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope. Alternatívne ho prirodzene môžete kúpiť aj u niektorého z našich odborných predajcov AL-KO.
Ak potrebujete vertikutátor pre menšie plochy, odporúčame Vám akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036.
Pri modeli 38 E Comfort je zberný vak s objemom 55 l, ako aj prevzdušňovací valec súčasťou dodávky.Ľahký, tichý a bez emisií – ideálny pre stredne veľké trávnaté plochyErgonomicky tvarované vodiace držadlo pre príjemnú prácuPohodlné centrálne 5-stupňové nastavenie hĺbkyOptimálne chladenie motora vzduchom cez zväčšené vzduchové otvoryVrátane stabilného vertikutačného valca, prevzdušňovacieho valca a veľkého zberného vaku

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické vertikutátory
Hmotnosť: 15 kg
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 55
Ukazovateľ naplnenia koša: nie
Materiál zberného koša: tkanina
Nastavenie výšky kosenia: Centrálne - 5 polôh
Sklopná rukoväť: áno
Hmotnosť brutto v kg: 17.1
Výšková nastaviteľná rukoväť: áno
Materiál krytu: odolný plast
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
technical_data.lawnrake_working_width_in_cm: 37
Výkon Watt: 1300
Hmotnosť netto v kg: 15.1
technical_data.no_of_lawnraking_tines: 24
technical_data.no_of_steel_blades_vertical: 14
Produktový rad: Comfort
technical_data.scarifying_function: áno
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 86
Vhodná pre plochy do m²: 800
Priemer predného kolesa v mm: 200
Priemer zadného kolesa v mm: 60
Kolesá s guličkovými ložiskami: nie
Zberný kôš: áno
technical_data.working_scarifying_cm: 38