AL-KO HT 1845 SET, akumulátorový plotostrih

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113939
€139
AL-KO HT 1845 SET, akumulátorový plotostrih
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorové nožnice na živý plot AL-KO HT 1845 -18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE  vrátane akumulátora a nabíjačky 

S akumulátorovými nožnicami na živý plot AL-KO HT 1845 a ich diamantom brúsenou čepeľou je strihanie živého plotu jednoduché - či už ide o bežnú prácu, alebo o špecifický dizajn vašej záhradnej výsadby. Vysokokvalitný 45 cm bezpečnostný nôž zabezpečuje rýchly a presný rez s optimálnou ochranou človeka a stroja.
Veľmi ľahký a od elektrickej siete nezávislý akumulátorový plotostrih vám umožní pohodlný akčný rádius bez zamotania kábla a eliminuje nebezpečenstvo neúmyselného prestrihnutia elektrického kábla. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zabezpečuje jednoduchú manipuláciu pre bezpečnú a pohodlnú prácu v akejkoľvek polohe.
Model HT 1845 je napájaný 18 V akumulátorom AL-KO BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE. V prípade potreby môžete tento systém batérií použiť na prevádzku rôznych nástrojov AL-KO s jednou a tou istou batériou - a ušetriť peniaze.
Uzavreté púzdro slúži na uloženie nožníc na živý plot spôsobom, ktorý je šetrný k zariadeniu.

Technické údaje akumulátorových nožníc na živý plot AL-KO HT 1845

Protibežne rotujúci, diamantom brúsený bezpečnostný nôž má dĺžku rezu 45 cm a čistý rez bez toho, aby sa zasekával. Hrúbka rezu je 15 mm.
Akumulátorové nožnice na živý plot HT 1845 sú s hmotnosťou iba 2,0 kg (bez akumulátora) výrazne ľahšie ako akýkoľvek benzínový model. Náradie s elektromotorom s nízkymi vibráciami a dobrým rozložením hmotnosti, ako aj ergonomické rukoväte umožňujú špičkové vyvážené ovládanie náradia a obzvlášť neunavujúcu prácu, napríklad na vysokých živých plotoch!
S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. Prázdna batéria sa dobíja 60 až 130 minút. (V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-Ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Balenie obsahuje 2,5 Ah batériu a nabíjačku.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpiť akumulátorové nožnice na živý plot AL-KO HT 1845 

Akumulátorové nožnice na živý plot HT 1845 si môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je to najľahší model spomedzi kvalitných nožníc na živý plot AL-KO a optimálne sa hodí pre menšie záhrady.Ľahké, praktické a presné 18 V akumulátorové nožnice na živý plot vrátane akumulátora a nabíjačkyDiamantom brúsená, protibežne rotujúca 45 cm dlhá bezpečnostná čepeľIndikátor nabitia batériePohodlná okrúhla rukoväť s mäkkým povrchomOdolné, robustné puzdro s priehľadným bezpečnostným krytom

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na živý plot a kroviny
Hmotnosť: 5 kg
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Typ noža: brúsený diamantom
Značka: AL-KO
Kompatibilné batérie: 113896
technical_data.cutting_length_in_mm: 450
technical_data.cutting_mechanism: protibežný bezpečnostný nôž
technical_data.max_cutting_thickness_in_mm: 15
technical_data.maximum_voltage_in_volts: 20
Hmotnosť netto v kg: 2
Produktový rad: Comfort
technical_data.strokes_in_strokes_min: 2600