AL-KO HT 550 Safety Cut, elektrický plotostrih

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 112680
€99,90
AL-KO HT 550 Safety Cut, elektrický plotostrih
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Elektrický plotostrih na živý plot AL-KO HT 550 Safety Cut – efektívny a extra bezpečný 

Bezemisné a tiché elektrické nožnice na živý plot AL-KO HT 550 Safety Cut sú vaším ideálnym pomocníkom pre spoľahlivú starostlivosť o vaše záhradné ozdoby. Ľahké, manévrovateľné a výkonné elektrické nožnice na živý plot sú vhodné najmä pre malé až stredne veľké záhrady – ideálne pre udržiavacie a omladzovacie rezy. AL-KO HT 550 Safety Cut sú veľmi bezpečné nožnice na živý plot a majú extra bezpečnostné lanko, ktoré znemožňuje prestrihnutie lana nožnicami na živý plot. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom vám model 550 ponúka vysokú manévrovateľnosť pri práci. Priložený tulec slúži ako nástenný držiak na bezpečné uloženie nožníc na živý plot, ktoré je šetrné k zariadeniu.

Technické údaje elektrického plotostrihu na živý plot 550 Safety Cut

Model 550 (550 wattov) je vybavený kvalitným diamantom brúseným bezpečnostným nožom s dĺžkou rezu 52 cm. S robustným protibežným nožom dosiahnete rýchly a presný rez s optimálnou ochranou osôb a vybavenia. Dobre premyslený bezpečnostný kábel poskytuje dodatočnú ochranu pred poškodením elektrického kábla nožníc na živý plot. Integrovaná vodováha vás podporí pri precíznom a priamom strihaní živého plotu. Protibežný bezpečnostný nôž má reznú hrúbku 18 mm s rýchlosťou zdvihu 3 200 ot./min. HT 550 je v porovnaní s benzínovým modelom extrémne nenáročný na údržbu. Mimoriadne tiché nožnice na živé ploty môžete bez váhania používať takmer v každej obytnej oblasti, bez toho, aby ste museli venovať pozornosť strnulým časom alebo riskovať problémy so susedmi. Nízka hmotnosť len 3,6 kg zaisťuje, že môžete pracovať bez únavy aj pri dlhšom používaní.

Kúpte si nožnice na živý plot AL-KO HT 550 Safety Cut a ich alternatívy

Elektrický plotostrih na živý plot HT 550 si môžete zakúpiť z pohodlia domova v našom internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to šikovný, veľmi bezpečný zástupca výkonných bezemisných elektrických nožníc na živý plot AL-KO a s dĺžkou strihu 52 cm a výkonom 550 W je ideálny pre stredne veľké záhrady.Výkonné, efektívne a bezpečné elektrické nožnice na živý plotDiamantovo brúsený bezpečnostný nôž 52 cm s ochranou proti nárazuPráca bez únavy vďaka pohonu s nízkymi vibráciami, dobrému vyváženiu prístroja a ergonomicky tvarovaným ovládacím prvkomOdolné, robustné puzdro s integrovanou vodováhou a bezpečnostným lankomObsahuje ochranný tulec na praktické odkladanie na stenu

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na živý plot a kroviny
Hmotnosť: 5 kg
Typ pohonu: Elektrický
Typ noža: brúsený diamantom
Značka: AL-KO
technical_data.cutting_length_in_mm: 520
technical_data.cutting_mechanism: protibežný bezpečnostný nôž
Hmotnosť brutto v kg: 4.65
technical_data.max_cutting_thickness_in_mm: 18
Výkon Watt: 550
Hmotnosť netto v kg: 3.6
Produktový rad: Comfort
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 86
technical_data.strokes_in_strokes_min: 3200