AL-KO HWA 3600 Classic, domáci vodný automat

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 113799
€199
AL-KO HWA 3600 Classic, domáci vodný automat
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Automatický domáci vodný systém HWA 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a obzvlášť výkonnú, dlhotrvajúcu a energeticky úspornú technológiu zavlažovania pre väčšie záhrady.

Domáca vodáreň s patentom AL-KO

Chcete pohodlne získať vodu na polievanie kvetov, trávnikov a záhrad z fontány, jazierka alebo cisterny? Chceli by ste ušetriť peniaze spustením práčky alebo sprchy pod stálym tlakom? Chceli by ste polievať záhradu záhradnými postrekovačmi? Potom ste na správnom mieste s našimi domácimi vodnými automatmi. Sú ideálnym pomocníkom na neustále polievanie okolo vášho domu a záhrady. Môžu byť inštalované v niekoľkých krokoch a svoju prácu vykonávajú ticho a efektívne. Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi.

Technické údaje domácej vodárne AL-KO HWA 3600 Easy

Vďaka dopravnej výške do maximálne 38 m a samonasávacej výške maximálne 8 m je možné vodné čerpadlo využiť obzvlášť variabilne. Či už z nadzemnej nádrže, dažďového suda alebo hlbokej studne – čerpadlo, ktoré je pripravené na okamžité použitie a má výkon až 3600 l/h, dokáže zapôsobiť v každej situácii. Aby nedošlo k poškodeniu v dôsledku hrubého znečistenia, má účinný a veľký filter, ktorý sa ľahko čistí, a preto je možné ho používať dlhodobo. Účinný sací systém našej domácej vodnej pumpy HWA 3600 Easy s výkonom 850 W zaisťuje rýchle použitie čerpadla. Energeticky úsporné, bezpečné na sucho pri konštantnom tlaku. Veľká kontaktná plocha umožňuje bezpečné státie čerpadla. Prípojky pre hadice zodpovedajú bežnej štandardnej veľkosti 1 palec, takže existujúci materiál možno ľahko kombinovať s čerpadlom.

Poznámka: Domáce vodáreň nie je vhodná na pitnú vodu, ale iba na technologickú vodu a vodu s obsahom chlóru (voda v bazéne) pod 35 °C. Taktiež nie je vhodný na použitie v slanej vode, vode s agresívnymi chemikáliami alebo vode s obsahom piesku.


Automatická domáca vodáreň AL-KO HWA 3600 Easy  Nákup a alternatívy


Automatická domáca vodáreň HWA 3600 Easy jednoducho zakúpte v našom e-shope alebo u našich autorizovaných predajcov vo vašom okolí. HWA 3600 Easy je vhodný na mobilné zavlažovanie, čerpanie zo studní, cisterien alebo sudov na dažďovú vodu a pomôže vám čerpať a vypúšťať vodu z bazéna alebo jazierka.
Stále hľadáte alternatívy? Máme v ponuke ďalšie záhradné čerpadlá a domáce vodárne, ktoré sú vhodné pre vaše potreby.Automatické a elektronicky riadené zásobovanie úžitkovou vodou s integrovanou ochranou proti chodu nasuchoTrvalo utesnené a s dlhou životnosťou vďaka keramickému axiálnemu tesneniuSkvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému VenturiDlhá životnosť vďaka krytu čerpadla vystuženého sklenenými vláknamiJednoduchá preprava vďaka ergonomickej rukovätiVeľký predfilter proti znečisteniuAutonómna prevádzka s konštantným tlakom

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne a automaty
Hmotnosť: 5 kg
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 1
technical_data.filter: áno
technical_data.filter_key: nie
Hmotnosť brutto v kg: 9
technical_data.max_delivery_head_in_m: 38
technical_data.max_flow_rate_l_h: 3600
technical_data.max_pressure_in_bar: 3.8
technical_data.max_suction_height_in_m: 8
Výkon Watt: 850
Hmotnosť netto v kg: 8.1
technical_data.pressure_display: žiadny / žiadne
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.pressure_switch: elektronicky
Produktový rad: Easy
technical_data.pump_drive: 1 poloha
technical_data.suction_line_diameter: G 1" (33,3 mm)