AL-KO PW 1850, AKU tlakový čistič

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
29.07.2024
Kód: 113929
€99,90
AL-KO PW 1850, AKU tlakový čistič
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Akumulátorový vysokotlakový čistič AL-KO PW 1850 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

Vysokotlakový čistič napájaný z batérie možno používať na čistenie a penenie, ako aj na zalievanie rastlín. Možno ho používať v spojení s akýmkoľvek zdrojom vody, napr. sudom na dážď, rybníkom, alebo môžete tlakový čistič jednoducho pripojiť k domácemu vodovodu prostredníctvom vodovodného kohútika.

Technické údaje o vysokotlakovom čističi AL-KO PW 1850 poháňanom batériou

18 V lítium-iónová batéria poskytuje maximálny tlak 22 barov. Prietok vody za hodinu je približne 180 l/h. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti 1,6 kg (s batériou) a režimu ECO na dlhšiu prácu je jeho používanie veľmi flexibilné. Pre vašu bezpečnosť: ochrana batérie silikónovým krytom. Sacia hadica s dĺžkou 6 m umožňuje nasávať vodu na čistenie aj zo vzdialených vodných zdrojov. Vďaka vodným dýzam 5 v 1 máte k dispozícii 5 šírok prúdu vrátane stupňa na zavlažovanie rastlín. Montovateľná nádoba na mydlo je súčasťou dodávky.

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. V závislosti od kapacity batérie je čas nabíjania prázdnej batérie 60 až 130 minút. Na ešte rýchlejšie nabíjanie možno použiť aj rýchlonabíjačku batérií FC100 Li). Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Kúpa vysokotlakového čističa AL-KO PW 1850 

Stačí si kúpiť vysokotlakový čistič AL-KO PW 1850 s akumulátorom v našom online obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov vo vašom okolí.18 V lítium-iónová batéria (batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)Odstraňuje nečistoty bez pripojenia k elektrickej sieti a vodeFlexibilné použitie na čistenie, penenie alebo zalievanie rastlínVďaka odsávaniu vody sa dá použiť s akýmkoľvek zdrojom vody: vedro na vodu, jazero, sud na dážďovú vodu, kohútik alebo fľašaS funkciou ECO na predĺženie pracovného časuVrátane vodnej trysky 5 v 1 na flexibilné použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové postrekovače
Hmotnosť: 5 kg
Typ pohonu: AKU
Rada batérie: AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Značka: AL-KO
technical_data.delivery_head_0m_max_l_h: 180
technical_data.max_pressure_in_bar: 22
Hmotnosť netto v kg: 1.3
Produktový rad: Comfort