AL-KO SUB 6500 Classic, ponorné čerpadlo

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 112820
€48,90
AL-KO SUB 6500 Classic, ponorné čerpadlo
Neohodnotené
Značka: AL-KO
S ponorným čerpadlom AL-KO SUB 6500 Classic nepredstavuje odčerpávanie vody z bazéna, cisterny, studne alebo zo zaplavenej pivnice už žiadny problém.
Ponorné čerpadlo na čistú vodu

Zažite naše ponorné čerpadlá na čistú vodu so všetkou ich flexibilitou a za výhodné ceny: vďaka ich vstupným otvorom je rovnako možné rýchle odčerpanie veľkého množstva vody, ako aj plošné odsávanie až do cca 25 mm. To pre Vás znamená, že po odčerpaní , ktoré si vyžaduje minimálnu námahu, môžete začať s čistením – tým ušetríte veľa času, ak potrebujete vyčistiť znečistený bazén, pivnicu alebo cisternu.
Ponorné čerpadlo SUB 6500 Classic je pritom ten cenovo najvýhodnejší vstup do sveta čerpadiel na odčerpávanie vody: popri typických spôsoboch využitia, ako v bazénoch alebo v nádržiach na dažďovú vodu, ho možno použiť aj na vyčerpanie vody z práčovní alebo pivníc a na odvodnenie drenáží a vsakovacích šácht. Je to skutočne kvalitný produkt od AL-KO, ktorý boduje dlhou životnosťou a premyslenou technikou čerpadla – a pritom je cenovo výhodný.


Technické detaily ponorného čerpadla SUB 6500 Classic

Ponorné čerpadlo možno vďaka praktickému integrovanému nosnému držadlu a nízkej hmotnosti iba okolo 4 kg používať na odčerpávanie vody mobilne alebo stacionárne. Vďaka svojim kompaktným rozmerom 21,3 x 15,0 x 27,4 cm a telesu z mimoriadne trvácneho plastu, ako aj vďaka motoru čerpadla s dlhou životnosťou, sa navyše výborne hodí ako čerpadlo do bazéna alebo suda s dažďovou vodou.
Voľne nastaviteľným hladinovým spínačom sa dajú body zopnutia na zapnutie a vypnutie čerpadla nastaviť jednoducho a rýchlo na rôzne výšky. Pri výkone 250 W a dopravovanom množstve do 6 500 l/h je vyčerpanie a prečerpanie hotové za veľmi krátky čas. Ponorné čerpadlo na čistú vodu SUB 6500 Classic je vybavené plavákovým spínačom a vďaka automatickej regulácii podľa úrovne hladiny štartuje proces čerpania automaticky. Je určené do maximálnej hĺbky ponoru 5 m. Výstup čerpadla má veľkosť 1,25 palca, to zodpovedá cca 41,9 mm. 90° uhlová prípojka má univerzálnu koncovku a kombinovanú redukciu, na ktorú možno pripojiť hadice všetkých bežne dostupných veľkostí.
Upozornenie: ponorné čerpadlo nie je vhodné pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu a vodu s obsahom chlóru (vodu z plaveckého bazéna) s teplotou do 35 °C. Rovnako nie je vhodné na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami alebo vo vode obsahujúcej piesok.


Kúpte si ponorné čerpadlo na čistú vodu AL-KO SUB 6500 Classic

Kúpte si ponorné čerpadlo na čistú vodu AL-KO SUB 6500 Classic jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Ponorné čerpadlo AL-KO je efektívny pomocník pri odčerpávaní vody zo sudov / nádrží na dažďovú vodu, cisterien, jazierok alebo bazénov.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete veľa ďalších ponorných čerpadiel na čistú vodu s vyšším výkonom, ako ponorné čerpadlo na čistú vodu AL-KO SUB 10000 DS Comfort alebo ponorné čerpadlo na čistú vodu AL-KO SUB 12000 DS Comfort.Robustné ponorné čerpadlo na čistú vodu s výkonom 250 WattPlytké odsávanie vody až do cca 25 mmS plavákovým spínačom – automaticky naštartuje proces čerpaniaVeľký čerpací výkon: max. 6 500 l/h a max. výtlačná výška 6 m10 m kábel je súčasťou dodávky

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Hmotnosť: 5 kg
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 10
technical_data.delivery_head_0m_max_l_h: 6500
technical_data.flat_suction_up_to_mm: 25
Hmotnosť brutto v kg: 4.7
technical_data.max_delivery_head_in_m: 6
technical_data.max_flow_rate_l_h: 6500
technical_data.max_grain_size_in_mm: 5
technical_data.max_immersion_depth_in_m: 5
technical_data.max_pressure_in_bar: 0.6
Výkon Watt: 250
Hmotnosť netto v kg: 4
technical_data.pressure_pipe_diameter: G1 1/4" (41,9 mm)
Produktový rad: Easy
technical_data.pump_drive: 1 poloha