AL-KO SUB 8500 Easy, ponorné čerpadlo

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 113961
€59,90
AL-KO SUB 8500 Easy, ponorné čerpadlo
Neohodnotené
Značka: AL-KO
SUB 8500 - jednoduché ponorné čerpadlo s plochým nasávaním a vysokou účinnosťou 
Takmer do poslednej kvapky - tak by sa dalo opísať toto ponorné čerpadlo na čistú vodu: Pretože vďaka vstupným otvorom je možné odčerpávať veľké množstvo vody a plytké odsávanie až do hĺbky približne 5 mm. Účinné odvodnenie bazéna, cisterny, studne alebo zatopenej pivnice.

 

Nastaviteľná výška spínania vďaka 2-polohovému držiaku
Plavákový spínač je možné nastaviť do dvoch polôh pre nepretržitú prevádzku pod dohľadom, ako aj pre automatickú prevádzku. V automatickom režime sa čerpadlo po dosiahnutí minimálnej hladiny vody automaticky vypne.

Vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a nízkej hmotnosti len približne 4 kg možno ponorné čerpadlo použiť na mobilné alebo stacionárne odvodňovanie. S výkonom 290 W, výtlačnou výškou max.6 m a prietokom až 8 000 l/h je odčerpávanie a prečerpávanie vody hotové za krátky čas. Výstup čerpadla integrovaný do veľkej základne čerpadla zabezpečuje najlepší výkon. Flexibilný vďaka skrutkovacej kombinovanej prípojke na výstupe čerpadla. Výstup čerpadla má veľkosť 1,25 palca, čo zodpovedá približne 41,9 mm.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda v bazéne) s teplotou nižšou ako 35 °C. Nie je vhodné ani na použitie vo vodovodných systémoch. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

AL-KO Ponorné čerpadlo SUB 8500 - jednoduchý nákup a alternatívy
Kúpte si ponorné čerpadlo SUB 8500 teraz v našom internetovom obchode alebo u jedného z našich predajcov. Ak chcete výkonnejšie ponorné čerpadlo, odporúčame ponorné čerpadlo SUB 12000 DS Comfort (č. artikla 112824).Nastaviteľná výška spínania vďaka nastaviteľnému plavákovému spínačuVysoká účinnosť s jednoduchou manipuláciouStabilná konštrukcia s veľkou podstavouPloché odsávanie až do 5 mmRôzne možnosti pripojenia vďaka skrutkovaciemu kombi spojovaciemu prvkuIntegrovaný výstup čerpadla pre najlepší výkon

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Hmotnosť: 5 kg
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 10
technical_data.flat_suction_up_to_mm: 5
Hmotnosť brutto v kg: 4
technical_data.max_delivery_head_in_m: 6
technical_data.max_flow_rate_l_h: 8000
technical_data.max_grain_size_in_mm: 5
technical_data.max_immersion_depth_in_m: 5
technical_data.max_pressure_in_bar: 0.6
Výkon Watt: 290
Hmotnosť netto v kg: 4
technical_data.pressure_pipe_diameter: G1 1/4" (41,9 mm)
Produktový rad: Easy
technical_data.pump_drive: 1 poloha