Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 L-S

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113691
€129
Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 L-S
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Výkonné kosenie s bezpečným vedením a nízkou hmotnosťou. To sú modely základnej úrovne pod benzínovými krovinorezmi AL-KO, naše praktické kompaktné modely v oblasti kosenia trávnika.


Benzínový krovinorez AL-KO BC 223 L-S - kompaktné riešenie pre mobilné použitie

Koste, kdekoľvek chcete: AL-KO BC 223 L-S zapôsobí efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Ideálne na čistenie podrastov a trávy, ako aj kosenie stien, plotov a iných prekážok. Bez nabíjacích káblov a batérií sa základný model benzínových krovinorezov so šírkou kosenia 41 cm (vlákno) darí vo väčších záhradách, na lúkach a najmä na svahoch. Práce, kde vaša kosačka dosiahne svoje limity. Nízka hmotnosť, nastaviteľná, optimálne tvarovaná všestranná pomocná rukoväť (kľučka L / slučka) a pohodlný automatický systém hrotov pre optimálnu dĺžku závitu zaisťujú bezpečnú a ľahkú manipuláciu s kosou.
Ďalším plusovým bodom pre vašu nezávislosť je demontovaná šachta, skladovanie a preprava zariadenia je veľmi ľahká.


Technické podrobnosti o krovinorezu AL-KO BC 223 L-S

Vďaka 2-taktnému motoru novej generácie s hmotnosťou 0,7 kW, ktorý sa ľahko naštartuje, je tento krovinorez silný pomocník, ktorý môžete ľahko a bezpečne používať ako začiatočník a záhradkár. Deliteľný hriadeľ z hliníka optimalizovaný podľa hmotnosti.
Cievková hlava so šírkou záberu 41 cm a nízkou hmotnosťou iba 5,0 kg a ľahká manipulácia s ergonomickým mäkkým uchopením zaisťujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia v oblasti, ako aj na plotoch a stenách. S automatickým hrotovým systémom môžete jednoducho nastaviť optimálnu dĺžku nite pri kosení jednoduchým poklepaním na zem zastrihávacou hlavou.
Bez ohľadu na výdrž batérie a elektrinu. Zariadenie je vhodné na prepravu v aute - vďaka deliteľnému hliníkovému hriadeľu.Kúpte si krovinorez AL-KO BC 223 L-S a alternatívy

AL-KO BC 223 L-S si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte ľahký, praktický a rozoberateľný krovinorez s benzínovým rezom so zárezom pre záhradu alebo väčšie plochy. Na výrobu benzínovej zmesi odporúčame samovoľne sa miešajúci univerzálny dvojtaktný olej AL-KO (výr. Č. 112896) s nízkym dymom.
Ak hľadáte krovinorez s kovovou čepeľou pre precíznu prácu aj na tvrdohlavých miestach, odporúčame AL-KO BC 223 B. Ak je pre väčšie plochy a náročnejší terén potrebný väčší výkon, benzínové krovinorezy AL-KO sú Comfort - a prvotriedny rozsah ideálne vhodný.Veľmi ľahký, praktický krovinorez pre mobilnú prácuĽahko naštartovať dvojtaktný motor s ťahadlovým štartéromBezpečné a príjemné vedenie vďaka uzavretej rukoväti so zarážkou (slučka)Pohodlné prestavenie nite s automatickým hrotom, ľahký transport a skladovanie vďaka deliteľnému hriadeľuDlhá životnosť vďaka kľukovému hriadeľu s dvojitými ložiskami

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové vyžínače a krovinorezy
Elektrický štartér: nie
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: nie
Značka: AL-KO
Objem motora v ccm: 22.5
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 41
technical_data.easy_start_system: nie
Hmotnosť brutto v kg: 6.2
technical_data.k_value_m_s_2: 2.25
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Typ motora: 2-taktní
Hmotnosť netto v kg: 5.1
Počet valcov motora: 1
Počet otáčok v ot./min: 9500
technical_data.performance_in_horsepower: 1
Výkon zariadenia v kW: 0.7
technical_data.primer: áno
Produktový rad: Easy
technical_data.ready_to_start_switch: nie
technical_data.replacement_spool: nie
technical_data.shaft_diameter_in_mm: 26
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 102
technical_data.split_shaft: áno
Objem palivovej nádrže v l: 0.55