Benzínový krovinorez AL-KO BC 500 B

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113785
€199
Benzínový krovinorez AL-KO BC 500 B
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Perfektný prechod s bezpečným vedením a extra ochranou. To sú skratky pre benzínové krovinorezy AL-KO - naše flexibilné a výkonné všestranné kosačky v oblasti kosenia trávnika.


Benzínový krovinorez AL-KO BC 500 B - flexibilné riešenie s mimoriadnou bezpečnosťou

Koste nezávisle, kdekoľvek chcete: AL-KO BC 500 B zaujme efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Benzínový krovinorez so šírkou kosenia 41 cm (rezacia čiara) alebo 25 cm (nôž) plní bez káblov a dobíjania akumulátorov svoju prácu vo veľkých záhradách, na lúkach, na svahoch a všade tam, kde nemôžete používať kosačku a je potrebný silný prechod.
Krovinorez je vybavený rukoväťou na bicykli, takže môžete pracovať bezpečne a bez únavy. V spojení s ramenným popruhom, ktorý rozdeľuje hmotnosť na plecia, je možné presne viesť krovinorezy. S automatickým vyklápaním pre vždy optimálnu dĺžku závitu (okrem operácie s nožom).
Robustná ochrana nádrže vyrobená z kovu zaručuje dlhú životnosť a navyše prispieva k ochrane životného prostredia.


Technické detaily krovinorezu AL-KO BC 500 B

Tento krovinorez s veľmi výkonným dvojtaktným motorom s výkonom 1,9 kW najnovšej generácie vám poskytuje výkonnú krovinorezu, ktorú môžete pohodlne a bezpečne používať ako záhradník pre začiatočníkov a hobby. To znamená, že môžete prejsť v akomkoľvek teréne - či už na veľkých trávnikoch, vo vysokej tráve, na živých plotoch alebo v podraste.
Všestranný vďaka vymeniteľnej reznej hlave: Jemná línia so šírkou rezu 41 cm sa v žiadnom momente nenahradí zahrnutým 25 cm kovovým nožom - pre ľahký prechod ľahkým až ťažkým terénom! Ľahká manipulácia s kosou a nastaviteľný polstrovaný dvojitý ramenný popruh s ochranou bedra zaisťujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia v oblasti, ako aj na plotoch a stenách. S automatickým hrotovým systémom môžete jednoducho nastaviť optimálnu dĺžku nite pri kosení jednoduchým poklepaním na zem zastrihávacou hlavou (okrem operácie nožov).
Bez ohľadu na čas nabíjania batérie a káblové špagety - vaše plus na veľkých trávnikoch a odľahlých oblastiach.
Pre vašu bezpečnosť a životné prostredie: Napriek výkonnému benzínovému motoru je BC 500 B ľahko a bezpečne použiteľný, najmä pre záhradkárov a začiatočníkov vďaka ergonomickému dizajnu, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a pohodlnej rukoväti a nosným prvkom. Stabilná a odolná ochrana kovovej nádrže chráni pred poškodením a spoľahlivo zabraňuje úniku benzínu.


Kúpte si AL-KO BC 500 B a alternatívy

AL-KO BC 500 B si môžete kúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte všestranný a pohodlný krovinorez s benzínovým rezom a kovovým nožom pre maximálnu flexibilitu v záhrade a na stredne veľkých plochách. Na výrobu benzínovej zmesi odporúčame samovoľne sa miešajúci univerzálny dvojtaktný olej AL-KO (obj. Č. 112896) s nízkym dymom.Univerzálny, obzvlášť ľahký a praktický krovinorez pre samostatnú prácuĽahko naštartovaný dvojtaktný motor s ťažným štartérom a veľmi vysokými rezervami výkonu, kľukovým hriadeľom s dvojitým ložiskom a robustným uhlovým prevodom pre dlhú životnosťOchrana kovových nádrží pre vysokú bezpečnosť a odolnosťPresné vedenie pomocou nastaviteľnej a pohodlnej rukoväte bicykla. Integrované ovládacie prvkyS líniou hlavy Fast & Easy. Ľahké navliekanie a navíjanie rezného vlákna bez otvárania hlavy kosy

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové vyžínače a krovinorezy
Hmotnosť: 8 kg
Elektrický štartér: nie
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: áno
Značka: AL-KO
Objem motora v ccm: 50.8
technical_data.cutting_width_blade_in_cm: 25
technical_data.cutting_width_nylon_line_cm: 41
technical_data.easy_start_system: nie
Hmotnosť brutto v kg: 12
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
technical_data.line_feed: automaticky poklepom
Typ motora: 2-taktní
Hmotnosť netto v kg: 7.8
Počet valcov motora: 1
Počet otáčok v ot./min: 9000
technical_data.performance_in_horsepower: 2.6
Výkon zariadenia v kW: 1.9
technical_data.primer: áno
Produktový rad: Premium
technical_data.ready_to_start_switch: nie
technical_data.replacement_spool: nie
technical_data.shaft_diameter_in_mm: 26
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 100
technical_data.split_shaft: nie
Objem palivovej nádrže v l: 0.75