Benzínový prevzdušňovač a vertikutátor Combi Care 38 P Comfort s košom

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 112799
€359
Benzínový prevzdušňovač a vertikutátor Combi Care 38 P Comfort s košom
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort Vás podporí pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Pri bezkáblovom použití poskytuje tú najvyššiu obratnosť a nezávislosť – a je ideálnym partnerom pre trávnaté plochy do 1 200 m².

 

 

Benzínový prevzdušňovač a vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort

 

S benzínovým vertikutátorom AL-KO Combi Care 38 P Comfort môžete vo Vašej domácej záhrade pracovať rýchlo a efektívne – bez kábla a bez času potrebného na nabíjanie akumulátora. Vzhľadom na robustnú konštrukciu a obratnosť sa tento stroj vynikajúco hodí do takmer všetkých záhrad – aj na veľké a odľahlé plochy, kde dĺžka kábla nepostačuje alebo v blízkosti nie je zásuvka. Výška držadla sa dá niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu pracujete bez únavy a ergonomicky. Funkcia 3INONE: vertikutácia, prevzdušňovanie a zbieranie. Dodajte Vášmu trávniku zase vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať výživné látky.

 

Technické detaily AL-KO Combi Care 38 P Comfort

 

Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort je poháňaný benzínovým motorom s výkonom 1,3 kW, ktorý možno použiť nezávisle od dĺžky kábla alebo prevádzkového intervalu akumulátora aj vo väčších záhradách a na odľahlých plochách. Vďaka tomu možno benzínový vertikutátor používať veľmi flexibilne a na vzdialenejších plochách jednoducho doplniť palivo na mieste.
Pri veľkej pracovnej šírke 38 cm a stále ešte kompaktnej konštrukcii zaručuje vertikutátor príjemnú prácu a rýchly postup práce aj na väčších trávnatých plochách. Pracovnú hĺbku možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 14 robustných oceľových nožov, ktoré benzínovému vertikutátoru AL-KO Combi Care 38 P Comfort zabezpečujú dlhú životnosť. Mach, burina a trávna plsť sa odstraňujú natrvalo.
V prípade potreby možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť vertikutačný valec za prevzdušňovací valec s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami , vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať. All inclusive: prevzdušňovací valec a 55 l tkaninový zberný vak sú súčasťou dodávky.
Hodný odporúčania: model 38 P od AL-KO je víťazom porovnávacieho testu vertikutátorov 2018 poradenského portálu http://www.vergleich.org/vertikutierer/ a je odporúčaný bez výhrad kvôli svojej veľkej pracovnej šírke, optimálnemu výkonu motora a svojej nízkej hmotnosti, ktorá zaručuje prácu mimoriadne šetrnú k pôde.

 

Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort – kúpiť & alternatívy

 

Benzínový vertikutátor AL-KO Combi Care 38 P Comfort môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope. Alternatívne ho prirodzene môžete kúpiť aj u niektorého z našich odborných predajcov AL-KO.
Ak potrebujete vertikutátor pre menšie plochy, odporúčame Vám akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036. Stredne veľké záhrady, v ktorých je k dispozícii elektrická sieť, zvládnu aj elektrické vertikutátory viazané na elektrický kábel od modelu 32.5 VE Classic.
Pri modeli 38 P Comfort je zberný vak s objemom 55 l, ako aj prevzdušňovací valec súčasťou dodávky.Prevádzka nezávislá od elektrickej siete, bez kábla, a preto flexibilné použitieSilný 1,3 kW benzínový motorVeľká pracovná šírka pre časovo úspornú vertikutáciuPerfektná ergonómia – nastavenie rukoväte zafixovaním na teleseVrátane stabilného vertikutačného valca, prevzdušňovacieho valca a veľkého zberného vaku

Dodatočné parametre

Kategória: Benzínové vertikutátory
Hmotnosť: 30 kg
Elektrický štartér: nie
Typ pohonu: Benzínový
Automatický sytič: nie
Značka: AL-KO
Objem zberného koša v litroch: 55
Ukazovateľ naplnenia koša: nie
Materiál zberného koša: tkanina
Objem motora v ccm: 53
Sklopná rukoväť: áno
Hmotnosť brutto v kg: 23.46
Výšková nastaviteľná rukoväť: áno
Materiál krytu: odolný plast
technical_data.k_value_m_s_2: 1.5
technical_data.lawnrake_working_width_in_cm: 37
Typ motora: 4-taktní
Hmotnosť netto v kg: 20.94
Počet valcov motora: 1
technical_data.no_of_lawnraking_tines: 24
technical_data.no_of_steel_blades_vertical: 14
Počet otáčok v ot./min: 6100
Výkon zariadenia v kW: 1.3
technical_data.primer: áno
Produktový rad: Comfort
technical_data.scarifying_function: áno
technical_data.sound_press_meas_lpa_db_a: 88
Vhodná pre plochy do m²: 1200
Objem palivovej nádrže v l: 1.2
Priemer predného kolesa v mm: 205
Priemer zadného kolesa v mm: 65
Kolesá s guličkovými ložiskami: nie
Zberný kôš: áno
technical_data.working_scarifying_cm: 38