Domáca vodáreň AL-KO HW 3600 Easy

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 113798
€199
Domáca vodáreň AL-KO HW 3600 Easy
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Domáca vodáreň HW 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a obzvlášť výkonnú, dlhotrvajúcu a energeticky úspornú technológiu zavlažovania pre väčšie záhrady.

Domáca vodáreň s patentom AL-KO

Chcete využiť vodu zo studní, cisterien a nádrží na dažďovú vodu pre váš dom, dvor a záhradu? Zvýšiť tlak v súkromnej domácej vodovodnej sieti? Potom ste u našich domácich vodární na správnom mieste. Dá sa nainštalovať v niekoľkých krokoch a svoju prácu vykonáva ticho a efektívne. Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému Venturi.

Technické údaje domácej vodárne AL-KO HW 3600 Easy

Vďaka maximálnej dopravnej výške až 38 m a samonasávacej výške maximálne 8 m je možné vodáreň využiť obzvlášť variabilne. Či už z nadzemnej nádrže, dažďového suda alebo hlbokej studne – čerpadlo, ktoré je pripravené na okamžité použitie a má výkon až 3600 l/h, dokáže zapôsobiť v každej situácii. Aby nedošlo k poškodeniu v dôsledku hrubého znečistenia, má účinný a veľký filter, ktorý sa ľahko čistí, a preto je možné ho používať dlhodobo. So 17 litrami obsahu v tlakovej nádobe je dostatok vody. Zapínací tlak 1,5 bar, vypínací tlak 2,8 bar. Efektívny sací systém domácej vodárne AL-KO HW 3600 Easy s výkonom 850 W zabezpečuje rýchle použitie čerpadla. Energeticky úsporné a bezpečné na chod nasucho. Kryt nášho HW 3600 Easy vystužený sklenenými vláknami a veľká nosná plocha umožňujú, aby čerpadlo stálo bezpečne. Prípojky pre hadice zodpovedajú bežnej štandardnej veľkosti 1 palec, takže existujúci materiál možno ľahko kombinovať s čerpadlom. Upozornenie: Táto domáca vodáreň nie je vhodná na pitnú vodu, ale iba na úžitkovú vodu a vodu s obsahom chlóru (bazénovej vody) pod 35 °C. Taktiež nie je vhodný na použitie v slanej vode, vode s agresívnymi chemikáliami alebo vode s obsahom piesku.Skvelé sanie a efektívny prietok vody vďaka integrovanému systému VenturiVoda bez nečistôt vďaka integrovanému, extra veľkému, patentovanému XXL predfiltruTrvalo utesnené a odolné, s keramickým axiálnym tesnenímEfektívna práca s nízkymi frekvenciami spínania vďaka vysokej účinnosti hydrauliky čerpadlaPlne automatické zásobovanie vodou pre domácnosť v inovatívnom dizajneNerezové materiály na všetkých komponentoch, ktoré sú v kontakte s vodou

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne a automaty
Hmotnosť: 15 kg
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 1
technical_data.filter: áno
technical_data.filter_key: nie
technical_data.max_delivery_head_in_m: 38
technical_data.max_flow_rate_l_h: 3600
technical_data.max_pressure_in_bar: 3.8
technical_data.max_suction_height_in_m: 8
Výkon Watt: 850
Hmotnosť netto v kg: 12.6
technical_data.pressure_display: manometer
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.pressure_switch: mechanicky
Produktový rad: Easy
Ochrana proti chodu nasucho: nie
technical_data.pump_drive: 1 poloha
technical_data.suction_line_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.vol_of_pressure_vessel_l: 17