Domáca vodáreň HW 1300 INOX

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 113249
€229
Domáca vodáreň HW 1300 INOX
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic

S našej domácej vodárňou môžete vďaka inteligentnej elektronike, spoľahlivé technike čerpadlá a tlakovej nádobe s objemom 17 l bez námahy zásobovať váš dom alebo zavlažovacie zariadenie úžitkovou vodou. Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic je cenovo výhodný model s hlavou čerpadla z nerezovej ocele a plne automatickým režimom.


Technické detaily: AL-KO HW 1300 INOX Classic

Vďaka výtlačné výške až 50 m a maximálnej sacej výške 8 m je vodáreň vhodná pre najrôznejšie využitie. Či už čerpáte vodu z nadzemného zásobníka, nádrže či studne, vodáreň AL-KO HW 1300 INOX Classic s dopravným množstvom až 5000 l je vždy okamžite pripravené na použitie. S motorom o výkone 1300 W a plne automatickou prevádzkou sa jedná o veľmi praktického pomocníka všade tam, kde je potrebné spoľahlivo zásobovať domácnosť či záhradu úžitkovou vodou. Efektívny sací systém vodárne HW 1300 INOX Classic sa postará o rýchle a bezproblémové uvedenie čerpadla do prevádzky. Vstup a výstup z čerpadla má štandardný rozmer 1 ", pre pripojenie teda ľahko môžete použiť existujúce hadice či iné príslušenstvo.
Upozornenie: vodáreň nie je určená pre čerpanie pitnej vody, ale iba úžitkovej vody s max. Teplote 35 ° C. Ďalej nie je určené pre čerpanie slanej alebo znečistenej vody, alebo vody obsahujúcej agresívne chemické látky.


Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic: Kde kúpiť & Alternatívy

Domácu vodáreň HW 1300 INOX Classic môžete kúpiť v našom webshope alebo u našich predajcov. Jedná sa efektívnu pomoc pri automatizovanom zavlažovanie zo studní, zásobníkov, nádrží atď. Ak hľadáte alternatívy k tejto vodárni, v našej ponuke domácich vodární si celkom iste vyberiete.Domáca vodáreň s jednoduchou inštaláciouKompletné vybavenie s manometrom, tlakovým spínačom a prívodným el. káblomSpoľahlivý motor s tepelnou ochranou pre dlhú životnosť vodárneHlava čerpadla z nerezovej oceleVnútorná časť čerpadla vyrobená z ušľachtilej ocele

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne a automaty
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 1
technical_data.filter: nie
technical_data.filter_key: nie
Hmotnosť brutto v kg: 20
technical_data.max_delivery_head_in_m: 50
technical_data.max_flow_rate_l_h: 5000
technical_data.max_suction_height_in_m: 9
Výkon Watt: 1300
Hmotnosť netto v kg: 18
technical_data.pressure_display: manometer
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.pressure_switch: mechanicky
Ochrana proti chodu nasucho: nie
technical_data.pump_drive: 1 poloha
technical_data.suction_line_diameter: G 1" (33,3 mm)
technical_data.vol_of_pressure_vessel_l: 17