Predfilter pre AL-KO domáce vodárne 250/1"

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Kód: 113721
€39,90
Predfilter pre AL-KO domáce vodárne 250/1"
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Tento predfilter chráni vnútorný mechanizmus vášej domácej vodárne pred poškodením spôsobeným nečistotami a možno ho pritom ľahko udržiavať.

 

Predfilter AL-KO 250/1" pre domáce vodárne je dôležitým doplnkom pre dlhodobé fungovanie vašej domácej vodárne. Účinne chráni mechanizmus čerpadla pred opotrebovaním spôsobeným nečistotami, ako je piesok a iné hrubé častice. Najlepšie je objednať predfilter, keď si kupujete domácu vodáreň. Je vhodný pre takmer všetky typy domácich vodární. Vďaka dodávaným spojovacím kusom v rôznych veľkostiach ho možno rýchlo nainštalovať. Ako originálny náhradný diel predfilter presne zapadá a je dodávaný s dvomi tesniacimi krúžkami. Navyše je ľahko umývateľný a veľmi odolný, a to aj pri nepretržitom používaní. Obzvlášť praktické: filter je priehľadný, aby bolo možné okamžite rozpoznať a odstrániť cudzie telesá a nečistoty. Max. Pracovný tlak 6 bar. Prietok pri 2 baroch je 3000 l/h.

 

Nákup predfiltra AL-KO 250/1" pre domáce vodárne

Kúpte si predfilter AL-KO pre záhradné čerpadlá teraz v našom e-shope alebo u vybraných autorizovaných partnerov. U nás nájdete ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre vaše záhradné čerpadlo, ponorné čerpadlo a automatickú alebo klasickú domácu vodáreň.Chráni domáce vodárne pred nečistotami .S umývateľnou filtračnou vložkouS mosadznými vložkami pre trvalo tesné nákrutkyPriehľadné filtračné sklo pre kontrolu stupňa znečisteniaVrátane spojovacieho materiálu 1/1 "a 1/3/4"

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čerpadlá
Hmotnosť: 0.5 kg
Značka: AL-KO