Sacia Hadica 1" Dĺžka 7m + Ventil

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 110795
€52,90
Sacia Hadica 1" Dĺžka 7m + Ventil
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Kúpte si originálne náhradné diely: táto nasávacia hadica od AL-KO je vhodná pre všetky záhradné čerpadlá, čerpadlá Jet a domáce vodárne od AL-KO.


Vysokokvalitná špeciálna sacia sada so sacím košom, prípojkami, spätným ventilom a závitovou redukciou 1" je všestranne použiteľná na odčerpanie vody. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu ju môžete použiť všade tam, kde nasávate úžitkovú vodu, napr. z jazierok, bazénov, kadí na kúpanie, akvárií, nádrží na dažďovú vodu, studní a cisterien. So svojím priemerom 1" a dĺžkou 7 m je použiteľná flexibilne.


Kúpte si špeciálnu saciu sadu AL-KO 1", 7 m

Kúpte si špeciálnu saciu sadu AL-KO 1", 7 m teraz jednoducho v našom e-shope. U nás nájdete ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre Vaše záhradné čerpadlo, Vaše čerpadlo na vodu, Vašu domácu vodáreň, Váš domáci vodný automat alebo Vaše ponorné čerpadlo.Tvarovo stabilná sacia hadica so spätným ventilomOptimálna pre záhradné čerpadlá, domáce vodárne a ďalšie čerpadlá na voduDĺžka 7 mVrátane mosadzného spätného ventilu, sacieho koša a prípojokPriemer 1" (33,3 mm)

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre čerpadlá
Hmotnosť: 2 kg
Značka: AL-KO