Tlakové ponorné čerpadlo DIVE 5600/44 Automatic

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 113883
€199
Tlakové ponorné čerpadlo DIVE 5600/44 Automatic
Neohodnotené
Značka: AL-KO
Spojte výhody záhradného a ponorného čerpadla s automatickým ponorným tlakovým čerpadlom AL-KO DIVE 5600/44 AUTOMATIC.
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 spája výhody záhradných a ponorných čerpadiel s veľkým prietokom a trvalo vysokým tlakom. Čerpanie vody do a zo zásobníkov, čerpanie vody zo studní /šácht/iných zásobníkov vody, prevádzka postrekovačov trávnika, zásobovanie komplexných zavlažovacích systémov až po automatické zásobovanie domácností vodou. Osobitnou výhodou tohto čerpadla je veľký prietok pri konštantnom vysokom tlaku.

 

Inovatívny systém tesnenia na dlhodobú prevádzku
Keramické tesnenie na ochranu proti vysokému tlaku do 4 barov. Tri ďalšie perové tesnenia trvalo chránia čerpadlo pred prenikaním vody. Okrem toho je k dispozícii kanál na uvoľnenie tesniacej situácie v prípade kozmetického úniku.

Automatické ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 možno používať na mobilné alebo stacionárne zavlažovanie vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a 10 m dlhému napájaciemu káblu, ako aj hmotnosti len približne 11 kg. Nekorodujúce materiály, ako je nehrdzavejúca oceľ použitá na kryte, a bezúdržbové komponenty zaručujú dlhodobú prevádzku čerpadla. Zabudovaný program pre malé objemy chráni pred netesnými tlakovými hadicami.

Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1200 W dosahuje 4-stupňový pohon čerpadla prietok až 5 600 l/h, takže čerpanie vody je hotové za okamih. Je určený na ponorenie do hĺbky 7 m a zvládne dodávku až do 44 m.  Maximálny priemer zrna je 0,5 mm. K výstupu čerpadla možno ľahko pripojiť 1,5-palcovú hadicu (47,8 mm). 

Inštaláciu "plávajúceho odberu" na čerpanie vody z čistej časti cisterny možno vykonať bez použitia náradia. Čerpadlo sa používa v polohe ležmo. Špeciálne tvarované rukoväte účinne zabraňujú odvaľovaniu čerpadla.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda z bazéna) s teplotou nižšou ako 35 °C. Čerpadlo nie je vhodné ani na použitie v čistom priestore cisterny. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

Kúpte si automatické ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5600/44 alebo jeho alternatívy
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak hľadáte alternatívu k tomuto čerpadlu, odporúčame ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 (č. položky 113884).Výkonný 4-stupňový pohon čerpadlaAutomatická prevádzka prostredníctvom ovládania s elektronickým tlakovým spínačomOchrana proti chodu nasucho prostredníctvom integrovanej elektronikyPevné teleso z nehrdzavejúcej ocele s filtračným sitom a hriadeľom čerpadla z nehrdzavejúcej oceleVrátane prípojky na inštaláciu "plávajúceho odsávania" na nasávanie vodyNie je potrebný samostatný tlakový spínač (Hydrokontrola)

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Hmotnosť: 5 kg
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 10
Hmotnosť brutto v kg: 11
technical_data.max_delivery_head_in_m: 44
technical_data.max_flow_rate_l_h: 5600
technical_data.max_grain_size_in_mm: 0.5
technical_data.max_immersion_depth_in_m: 7
technical_data.max_pressure_in_bar: 4.4
Výkon Watt: 1200
Hmotnosť netto v kg: 11
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1 1/2" (47,8 mm)
Produktový rad: Premium
technical_data.pump_drive: 4 polohy
Položka bola vypredaná…