Tlakové ponorné čerpadlo DIVE 6500/34

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 113884
€169
Tlakové ponorné čerpadlo DIVE 6500/34
Neohodnotené
Značka: AL-KO
S ponorným tlakovým čerpadlom AL-KO DIVE 6500/34 môžete kombinovať výhody záhradného a ponorného čerpadla.
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 spája výhody záhradných a ponorných čerpadiel s veľkým prietokom a konštantným vysokým tlakom. Čerpanie vody do a zo zásobníkov, (servisné) čerpanie vody zo studní/šachiet/iných zásobníkov vody, prevádzka postrekovačov trávnika, zásobovanie komplexných zavlažovacích systémov až po automatické zásobovanie domu vodou v spojení s Hydrokontrolou. Osobitnou výhodou tohto čerpadla je veľký prietok pri konštantnom vysokom tlaku.

 

Inovatívny tesniaci systém na dlhodobú prevádzku
Keramické tesnenie na ochranu proti vysokému tlaku do 4 barov. Tri ďalšie perové tesnenia trvalo chránia čerpadlo pred prenikaním vody. 

Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 možno používať na mobilné alebo stacionárne zavlažovanie vďaka praktickému integrovanému držadlu na prenášanie a 10 m dlhému napájaciemu káblu, ako aj hmotnosti len približne 10 kg. Nekorodujúce materiály, ako je nehrdzavejúca oceľ použitá na puzdre, a bezúdržbové komponenty zaručujú dlhodobú prevádzku čerpadla. Novo navrhnutý plavákový spínač slúži ako dodatočná ochrana proti chodu nasucho.

Vďaka výkonnému 1000 W motoru a 3-stupňovému pohonu čerpadla sa dosiahne prietok až 6 500 l/h, čo znamená, že čerpanie vody je hotové za krátky čas. Je určený na ponorenie do hĺbky 7 m a zvládne dodávku až do 34 m. Maximálny priemer zrna je 0,5 mm. K výstupu čerpadla možno ľahko pripojiť 1,5-palcovú hadicu (47,8 mm). Inštaláciu "plávajúceho odberu" na čerpanie vody z čistej časti cisterny možno vykonať bez použitia náradia. Čerpadlo sa používa v polohe ležmo. Špeciálne tvarované rukoväte účinne zabraňujú odvaľovaniu čerpadla.

Poznámka: Ponorné čerpadlo nie je vhodné na pitnú vodu, ale len na úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (voda z bazéna) s teplotou nižšou ako 35 °C. Nie je vhodný na použitie v slanej vode, vo vode s agresívnymi chemikáliami ani vo vode obsahujúcej piesok.

Kúpiť ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 6500/34 a jeho alternatívy
Ponorné tlakové čerpadlo DIVE 6500/34 si teraz môžete kúpiť v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Ak hľadáte alternatívu k tomuto čerpadlu, odporúčame vám automatické ponorné tlakové čerpadlo DIVE 5600/44 (č. položky 113883).Výkonný 3-stupňový pohon čerpadlaNovo navrhnutý plavákový spínač integrovaný ako dodatočná ochrana proti chodu nasuchoPevné teleso z nehrdzavejúcej ocele s filtračným sitom a hriadeľom čerpadla z nehrdzavejúcej oceleVrátane prípojky na inštaláciu "plávajúceho odsávania" na nasávanie vodyUmožňuje prevádzku viacerých zavlažovacích systémovVýstup čerpadla pre veľký prietok

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Hmotnosť: 3 kg
Typ pohonu: Elektrický
Značka: AL-KO
Dĺžka káblu: 10
Hmotnosť brutto v kg: 11
technical_data.max_delivery_head_in_m: 34
technical_data.max_flow_rate_l_h: 6500
technical_data.max_immersion_depth_in_m: 7
technical_data.max_pressure_in_bar: 3.4
Výkon Watt: 1000
Hmotnosť netto v kg: 11
technical_data.pressure_pipe_diameter: G 1 1/2" (47,8 mm)
Produktový rad: Premium
technical_data.pump_drive: 3 polohy
Položka bola vypredaná…