AL-KO Razor Cut 38.1 HM Premium, vretenová kosačka

Neohodnotené
Značka: AL-KO
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
24.07.2024
Kód: 113866
€99,90 €99,90 / 1 ks
AL-KO Razor Cut 38.1 HM Premium, vretenová kosačka
Neohodnotené
Značka: AL-KO
S vretenovou kosačkou od AL-KO môžete váš trávnik pozdvihnúť na úroveň anglického golfového ihriska.


Vretenová kosačka Razor Cut 38.1 HM Premium

Vretenová kosačka Razor Cut 38.1 HM Premium pracuje ticho a bez emisií a je tak ideálnym pomocníkom pre údržbu menšie záhrady. Špeciálny žacie vreteno s 5 nožmi zaisťuje rovnomerné a presné kosenie trávy. Čistý rez - ako nožnicami.


Technická špecifikácia vretenové kosačky Razor Cut 38.1 HM Premium

Vretenová kosačka Razor Cut 38.1 HM Premium je so šírkou záberu 38 cm ideálnym pomocníkom pre trávniky do 250 m². Výšku kosenia možno nastaviť v štyroch polohách od 14 do 45 mm s ovládacou stupnicou na oboch stranách. Pretože sa vreteno kosačky s 5 oceľovými nožmi a spodným nožom nedotýka, docielite presného a čistého rezu a o trávnik je tak perfektne postarané. Kolesá s priemerom 220 mm beží veľmi hladko aj na nerovnom povrchu. Vďaka kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti len 8,9 kg je manévrovateľná vretenová kosačka vynikajúcim pomocníkom pre záhrady s hustým Pažiť, a to aj pre malé, členité záhrady. Zberný kôš s objemom 50 l možno prikúpiť.


Nákup vretenové kosačky Razor Cut 38.1 HM Premium a alternatívy

Vretenové kosačky Razor Cut 38.1 HM Premium môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova cez náš e-shop, alebo u najbližšieho autorizovaného predajcu.


Ak potrebujete vretenovú kosačku bez sklápacieho držadla, odporúčame vretenovú kosačku Razor Cut 38.1 HM Comfort.Perfektný rez vďaka technológii bezkontaktného vretenaVeľmi ľahký a efektívny žacie systém s vysokou manévrovateľnosťouVeľmi tichá prevádzka bez emisiíOchrana proti nárazom a poškriabaniu vďaka gumovým nárazníkomĽahké nastavenie výšky koseniaSklopné a ergonomicky tvarované držadlo s polstrovanímŽacie vreteno s guličkovými ložiskami

Dodatočné parametre

Kategória: Vretenové kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Typ pohonu: Manuálne
Značka: AL-KO
Hmotnosť brutto v kg: 10.4
Hmotnosť netto v kg: 8.9
Produktový rad: Premium